Кусюче сонечко• 21 декабря 2024

Що краще купити Sony PlayStation чи ХВОХ?

Суть питання власне в заголовку,. Дитині 12 років. Замовив на свята. В кого є ці приставки? В ХВОХ я так розумію платиш підписку -309 грн в місяць і маєш доступ до ігор. А в SР-там тільки диски потрібні? Чи теж можна качати з інтернету?
Дюймовочка• 21 декабря 2024
автор Кусюче сонечко • 21 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
Є.
Дюймовочка• 21 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Є.
А зачем тогда приставка
автор Кусюче сонечко • 21 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
А зачем тогда приставка
Замовив на НР. З його слів є ігри,які тільки на приставці можна грати))
Дюймовочка• 21 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А вы про игры 18+ - ну тогда PlayStation
автор Кусюче сонечко • 21 декабря 2024
Ответ дляДюймовочка
А 18+на комп не качаються?🤣
Дюймовочка• 21 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А 18+на комп не качаються?🤣
Нет, эксклюзивы только для PlayStation
ЛЮБА• 21 декабря 2024
Это сложный выбор , если определенные игры то ps , если много игр и не очень дорогих Xb
Ядвига Юсьлегко• 21 декабря 2024
Sony PlayStation
неДоЖиру• 21 декабря 2024
ХВОХ чи PlayStation заежить від того в що і з ким хоче грати, тому найкраще спитати в дитини.
Моєму 14, он за PlayStation - ігри качає в інтернеті, підписку сплачує раз на рік, то не обов´язкова опція, але потрібна для ігр з друзями в мережі,
ігри типу ФІФА купує, деякі ігри є і безкоштовні.
АяВсёЗнаю• 21 декабря 2024
У всіх є ПК,але вимогливі ігри краще йдуть на Плейстейшен,чи Хбох.
Хбох загалом дешевше вийде.
Я тут с краю постою• 21 декабря 2024
Мій грає на PS , але вже ремонтували її. 3 роки і згоріла. Наступний ремонт не переживе, тільки покупка нової
Тоскующая• 21 декабря 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Це різні пристрої. Що він хоче - те й даруйте. Хоче пс - то пс