Девальвация• Изменено 21 декабря 2024
Українська мова та література.
Дівчата,просто не знаю,що робити.Дитина ,5 клас, українська-2,4,5,7 балів. Каліграфія жахлива,пише лівою .Сама на двух роботах, тому вільного часу для занять вдома багато немає.Читати не заставиш,лише те,що задають.Пр інших предметах все вище 8 балів.
Репетитора немає,селище маленьке ,запитувала у вчителів-не беруть діток,кажуть займатися самостійно.
З чого починати?
Девальвация
• 21 декабря 2024
Можливо в когось був досвід,підскажіть, що допомогло.Дуже дякую
Нехай щастить• 21 декабря 2024
Откройте учебник, тетрадки. Сами вникните и объясните ребенку. Если нет времени, то репетитор онлайн
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляНехай щастить
Дякую, що згадали за онлайн
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляГладиолус
Відібрати в дитини телефон і вимкнути інтернет
В мене телефон під контролем на блокуванні, по часах.Вимкнути неможливо,самі ж вчителі сварять, щоб був телефон і інтернет.
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
І ніякого відношення ліва рука до поганого почерку не має. Взагалі
Не скажіть, має.
Від першого класу дітей навчають в правописах робити нахили в іншу сторону,такі ж допоміжні зошити,потім зошити з лінією допоміжною,тільки для правші,сама вчитель говорила,що важко таким діткам,і на її практиці такі дітки каліграфію змінюють в старших класах.
Лепешечка• 21 декабря 2024
Мой муж всю школу от почерка страдал, учителя оценки занижали. Универ с красным дипломом окончил, сейчас кандидат тех наук.
Этот пережиток прошлого нужно искоренять. Все, что должен ребенок - писать разборчиво, чтоб учитель понял.
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Дайте дитині спокій
Та як?Нехай почерк, ну а помилки?
фрау Гітта• 21 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Та як?Нехай почерк, ну а помилки?
А нащо їй вміти гарно і без помилок писати?
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Дякую))))
Мандолина Бу• 21 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Не скажіть, має.
Якісь бред про нахили в іншу сторону. Я шульга і працюю у школі. Є багато дітей з поганим почерком і це не залежить від генетики. А ось якщо все списувати на генетику , то дитині й сенсу не буде старатись. І поганий почерк теж розмите поняття. Може лише мамі не так
Мандолина Бу• 21 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
100%. І він же не шульга?))
Не виправдовуюсь• 21 декабря 2024
Шукайте репетитора онлайн, бо далі буде ще гірше і складніше.Мій в 8 му класі, там вже просто жах.Наприклад, три колонки - разом, окремо, через дефіс.І слова :будь що, казна що, через те що, де- ідде, казна як, через то що( пробачте за помилки , бо і сама не знаю як правильно).
Мандолина Бу• 21 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Нет, правша
Бо тут деякі стверджують інше))).
Зараз і на нмт почерк не треба...
Телепузик• 21 декабря 2024
Читайте разом українські книжки
Дві сторінки ввечері - за місяць книга
Задавайте питання
Переказуйте
Спілкуйтесь
І т д і т п
Диктуйте диктанти - по два речення в день - за місяць великі тексти
Підтримайте свою дитину
Не принижуйте не карайте
А допоможіть
Хто як не мама
Дві сторінки ввечері - за місяць книга
Задавайте питання
Переказуйте
Спілкуйтесь
І т д і т п
Підтримайте свою дитину
Не принижуйте не карайте
А допоможіть
Хто як не мама
Лепешечка• 21 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
Бо тут деякі стверджують інше))).
Зараз і на нмт почерк не треба...
Все уже давно онлайн.
Мой сын сейчас тоже в 5 классе должен был быть, только мы за границей. Лучший в классе почти по всем предметам, учительница его обожает, а почерк такой, что мне плохо))
Вот нашла, для мужа фоткала
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Невже безграмотна людина може мати успіх в подальшому розвитку, в навчанні? Грамотність розвиває людину
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так,я тому й панікую, бо далі буде важче(
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Читайте разом українські книжки
Дві сторінки ввечері - за місяць книга
Задавайте питання
Переказуйте
Спілкуйтесь
І т д і т п
Підтримайте свою дитину
Не принижуйте не карайте
А допоможіть
Хто як не мама
Дві сторінки ввечері - за місяць книга
Задавайте питання
Переказуйте
Спілкуйтесь
І т д і т п
Підтримайте свою дитину
Не принижуйте не карайте
А допоможіть
Хто як не мама
Дуже вдячна💞
Дай Господь вам здоров´я за пораду.
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Все уже давно онлайн.
Вот нашла, для мужа фоткала
Ой,мій англійською гарно пише,та й мову гарно знає.Сам опанував гру на фортепіано і гітарі, а ось з читанням і правописом жах.
Лепешечка• 21 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Мой писал, что нам нужно купить и диктовала я на русском. А там уже пошла фантазия.
Но даже на английском он пишет так же коряво. У них дети пишут карандашом и на ручки переходят не все, только, когда начинают писать аккуратно. Мой все еще без ручки))
ДаЗдраПерма• 21 декабря 2024
Мені, при заняттях з сином, сподобався один метод: читає абзац - закриває книжку і намагається записати дослівно те, що прочитав. Потім - сам перевіряв.
Спершу були маленькі абзаці і читав два рази. Потім - більші і читав один раз.
Це дозволило розвинути уважність, фотографічну пам´ять та грамотність.
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляМандолина Бу
До речі,дякую, що заперечили, я до сьогодні керувалася лише практикою, тобто особистим спостереженням за дитиною. Зараз передивилась кучу інформації ,ви не праві ,є проблеми з почерком і це нормально.
А у вас є досвід роботи з такими проблемами?
Просто цікаво.
Дякую
Просто цікаво.
Дякую
Девальвация
• 21 декабря 2024
Ответ дляЛепешечка
Цікаво)))