Фантазерша• 21 декабря 2024
Хочете собі класного чоловіка? Ловіть лайфхак від моєї знайомої, перевірено
Знайома - страшненька, повна дівчина.
Тільки-но помічає від когось інтерес в свою сторону, йде в наступ: починає тому бідному чоловікові розказувати, як закохалась в нього без пам´яті, як думає про нього, що не може жити без нього і кохає до псячих криків.
Спочатку впадають в шок, потім закохуються і вуаля - страшна, як атомна панянка заміжня за заступником директора. Не дякуйте.
Сокодавка ще та• 21 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Це недоглянутість і запущеність.
Будь яку можна одягнути, нафарбувати.
Є дуже дивні і специфічні смаки у чоловіків, повірте.
Будь яку можна одягнути, нафарбувати.
С чего вдруг? Она ухоженная, опрятная, с маникюром и хорошими волосами, просто страшная. У вас какой то комплекс и нужно во чтобы то ни стало доказать, что некрасивых женщин не бывает?)))
Фиктивная• 21 декабря 2024
Ну это фигня, автор! Я думала вы своего классного отдаете донашивать. А получается даже страшная баба вас обскакала по всем фронтам
Ответ дляТень льва
Мене теж багато ’подруг’ вважають товстою, страшною, душною, яка гарно заміжня і до неї ще клеються, а вони умнічки красоточки з нагуляними дітьми нікому чомусь не потрібні. Буває
Потому что женские и мужские взгляды на внешность , они во на ухоженность вообще не заморачиваются а для наших женщин это прям главное
Сокодавка ще та• 21 декабря 2024
Ответ дляТень льва
А, теперь поняла 😂 можете не продолжать)))))
Тень льва• 21 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Точно в мене комплекс вважаєте;)?
Вугрі на підборідді у дорослої жінки і все що Ви описали вище це про недоглянутість.
Коржик• 21 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
И даже директор. Была дуэль
Ну як дуель? - псячі розборки
Сокодавка ще та• 21 декабря 2024
Ответ дляТень льва
Точно в мене комплекс вважаєте;)?
Что я описала выше? Мужской подбородок, маленькие свинные глаза и квадратную фигуру? Это физиология . А у вас, да, 100%. И подруги ваши дело про вас говорят))))
Коржик• 21 декабря 2024
Ответ дляЗакусенец
Порада тільки для страшних діє. Тож, ми всі пролітаємо, дівчата. Ех...
Вам розказати як наїсти зайвих кіло, підстригтися в пенсіонерській перукарні і одягнути самі модні речі бабусі? Так навіть директор не встоїть.
Тень льва• 21 декабря 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Чоловіче підборіддя це яке?
А свинячі очі це які?
Думаєте Вам не можна приписати подібні епітети? Було б бажання.
Звісно Ви знаєте діло чи не діло говорять чиїсь подруги 😅 Розкажіть ще про мої очі і підборіддя 🙈 Дуже важливо знати бачення такої прекрасної людини)
А свинячі очі це які?
Перемелица• 21 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
ну як вам сказати...уявіть, вона йому сподобалась і тут від неї ж тут іде просто потужна взаємність. що він найкращий, найрозумніший, найгарніший і далі по списку.
Але ж спочатку вона йому сподобалася, значить в його смаку
Зам. зав. Анонима• 21 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Какой? Палатка на рынке? Нефтеперерабатывающая?
Шаурма на Лісовій, панімаєш лі?) Тамошніє оні)))
Звожу з розуму• 21 декабря 2024
Це один раз спрацьовує, чи вона щороку заміж виходить за заступників?
Шаманю второпях• 21 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
може і так
ще любить прикидатись слабкою)))
така тумба розміром 150 на 150 і не могла коробку принести, його просила
ще любить прикидатись слабкою)))
смешно, как из зависти вы из трусов выпрыгиваете... где она вам дорогу перешла??
А ось і я• 21 декабря 2024
Смішно те, що коли реально себе так ведеш, але іграючи, це діє
Але якщо ти закохалася насправді, то чоловіку нахер не потрібна
Дона Ко Ко• 21 декабря 2024
Ответ дляМушля з Криму
Чоловіка краще тримати у страху. Який ще супермен? Тільки аб´юз, тільки хардкор. Труси - затерті, носки - в дірку.
Все будет, но потом• 21 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
може і так
ще любить прикидатись слабкою)))
Яка ви гидка ’подруга’
НеГолосую• 21 декабря 2024
Та не )
Есть всё таки женщины, настолько некрасивые, что не привлекут никого, хоть там и ум и харизма и прочее 😏
Застряла• 21 декабря 2024
Очень странный совет признаваться в чувствах мужчине. А как же их инстинкт охоты ,и все такое?
Галябалована• 21 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Перевелись мужчины- охотники, стали трусливыми косулями,теперь женщины -львицы охотятся на них
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 декабря 2024
может для вас она страшненькая, а для мужчин очнеь красивая и богатая
Міряю від одиниці• 22 декабря 2024
Самое ценное в этой теме: словосочетание ’псячи крики’. Это просто находка 😁, так расширить кругозор.
Голубка миру• 22 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Фильм Олененок посмотрите) там обратная реакция
Я б так не сказала