Расскажите, кто учится/учился на заочном, плюсы и минусы.
Тихомандражная• 22 декабря 2024
Я навчалася на бухгалтера. Хто хотів вчитися, той вчився. В більшості це вже були працюючі люди, досить цілеспрямовані. Оскільки мені бухоблік зайшов ще на курсах (перша освіта інша була), то в інституті повним ходом робила всі завдання собі і багатьом на потоці. Ще навчаючись пішла працювати в коледж викладачем бухобліку. Успішність у мене складала 80%, вміла пояснювати подвійний запис так, що майже всі розуміли. Паралельно продовжувала робити курсові і дипломні, благо поява інтернету дозволила працювати на всю Україну. Тому вважаю, якщо професія подобається - навіть заочне навчання це добре. Були в групі такі, що просто щоб диплом отримати. Якось закінчили, але в роботі все печально, тому що як спеціалісти нульові і нічому не намагаються навчатися.
Вредняжка• 22 декабря 2024
Отучилась на инженерной специальности, правда после колледжа, тоже заочного. Скажем так, по специальности работаю уже почти 20лет. И по сей день когда приходят молодые специалисты после стационара, делаю выводы что лучше их не учили чем нас на заочном, они и близко не знают того что знали мы после окончания заочного. Но может и правильно сверху написали - учился тот, кто хотел...