Мост_Устал• 24 декабря 2024

Я шкодуватиму про своє рішення?

Просто дайте рандомну відповідь. Чи пошкодую я про свій вчинок? Чи все - на краще.
Бабка_в_кедах• 24 декабря 2024
Так
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Який нік
Kotaysi• 24 декабря 2024
Да
булоТАЙминуло• 24 декабря 2024
Все жалеют о совершенных поступках. Всегда. Кто-то сразу, кто-то через время.
Кросівки оригінал• 24 декабря 2024
Навіть таро не потрібні 😂😂😂
Люблю_смаколики• 24 декабря 2024
да
Вільний митець• 24 декабря 2024
Все к лучшему.
TaFo• 24 декабря 2024
нет
Пугачиха• 24 декабря 2024
Все на краще💯
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляTaFo
нет
Дуже на це сподіваюсь
Роздратована шкіра• 24 декабря 2024
краще шкодувати про те, що зробили, ніж про те, чого не зробили. так хоч результат знати будете. а в іншому випадку, будете шкодувати про нібито втрачені можливості.
краще помилитися все ж, ніж все життя сумніватись і нічого не робити
Свій варік• 24 декабря 2024
Судя по вопросу, который вы задаете, то вы подсознательно не верите в успех вашего решения... поэтому, думаю, что пожалеете
Вишиванка• 24 декабря 2024
Так, шкодуватимете довго
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляСвій варік
В моїх умовах, успіх даної справи - результат феноменальний і фантастичний. Я це усвідомлюю, не знаю, навіть, на що сподіваюсь, але інакше просто не можу.
Свій варік• 24 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Вот я и говорю, чувствуется, что вы не врите в успех
Крихітка на всі• 24 декабря 2024
Нет
Брюлик в стразах• 24 декабря 2024
.
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляСвій варік
Якщо залишу все як є - гризтиму себе весь залишок свого життя, множитиму болячки і помиратиму нещасливою. А так, є шанс…
Кринжова баба• 24 декабря 2024
Перша думка була що пошкодуєте, але щиро бажаю щоб було навпаки і у вас все вийшло!
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Дякую вам за теплі слова
Свій варік• 24 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Вот так и запишите большими буквами - ’успіх даної справи - результат феноменальний і фантастичний.... АЛЕ диво ніхто не відміняв!!!!!’

И пусть вам повезет!!!
Пампушечка• 24 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Если не жалеют о совершенных поступках, то жалеют о несовершенных, так что в любом случае жалеют
Скажений гудзик• 24 декабря 2024
Так і дуже сильно
А.С Молодший страждає (
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Дякую, що відписалися.
Щасливого нам всім Різдва!
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так і дуже сильно
А.С Молодший страждає (
Хто страждає?
Поки ще ніхто не в курсі початого «кіпішу». До страждань ще є час(
Помидорина• 24 декабря 2024
Можливо. Я Вас не знаю, тому не впевнена. Про свої рішення я шкодую в одному випадку з ста.
Люблю кетчуп• 24 декабря 2024
Ні
автор Мост_Устал • 24 декабря 2024
Ответ дляПомидорина
А ви приймали коли-небудь рішення, які, здавалося б, суперечать будь-якому здоровому глузду, коли рішення прийняте, але, немає жодного розуміння, як жити далі. Ніби, просто заплющуєш очі і стрибаєш…
Якщо так, то чим вони обернулися для вас?
Заліковий троль• 24 декабря 2024
Так щоб сильно шкодувати , то ні. Але інколи будуть роздуми на тему ’а як би воно було в іншому випадку’
Помидорина• 24 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
У мене ніколи не було бачення, як жити далі. Воно з´явилось зовсім недавно, вже за 50 років, і то, тільки через хворобу. Якби я могла працювати, це питання не повстало б іще довго. В цілому моє життя не впорядковане, але мені немає про що шкодувати, окрім невлаштованої старості. Моє життя було цікавим, яскравим, насиченим подіями і емоціями, спілкуванням з дуже різними людьми, музикою, творчістю, коханням. Я ні про що не шкодую. Але зараз я в скрутному становищі і розумію, що якби жила, як усі, то мала б менші проблеми і трохи більше варіантів їх вирішення.