Непозбувна Бентега• 25 декабря 2024
Чи є тут такі хто отримував освіту психолога як другу вищу ? Де навчалися?
Підкажіть будь ласка стосовно освіти психолога. Маю диплом магістра з права , але хочу поступити на психолога . Сама з Харкова . Ось думаю чи в Каразіна чи можливо в Києві якийсь ВНЗ обрати. Головне , щоб не треба ЗНО здавати .
Бутербродница• 25 декабря 2024
Вы можете сразу на магистратуру поступать, там нет ЗНО, но есть ЕВИ и может еще профильный экзамен. Знакомая поступала в КНУ. Ничего не надо сдавать только для поступления в непонятные универы, но вам видимо нужен диплом, значит и нормальный ВУЗ.
Христя в тiстi• 25 декабря 2024
Якщо для себе, раджу придивитись до магістерської програми Вузів, що вони дають і порадитись з профі. Якщо для роботи, треба починати з перших курсів і це буде довгий затратний шлях. У кожного свої фінансові можливості, то ж як воно вам піде, але будьте готові десь 1000 у.є на рік,на профосвіти витрачати..
Дуже дуже вумна• 25 декабря 2024
За першою освітою і професією юрист. За другою психолог із правом практики та викладання. Отримувала освіту у Львові, у Франка. Як на мене, найкращий універ і викладачі!
Непозбувна Бентега
• 25 декабря 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Заочно навчалися?