Ро30BbIu_CJIoHuK• 25 декабря 2024
питання до дівчат,у яких чоловіки військові на передовій
Ваші кохані військові,які на передовій, замовляють вам курєрською доставкою якісь квіти чи подарунки на свята ? а може і без поводу?
Майструю крила• 25 декабря 2024
Йой, от это б я о курьерах с подарками думала, пока мужик под прицелом.
Просто Фіфа• 25 декабря 2024
Коли вони виходять з нулів і решта 5-7 днів ’ на відпочинку’ намагаються впоратися з контузіями, які для санчастин не є причиною звільнення, їм в цей час хіба до замовлень?
Це для тиловиків трохи розвага, а нульовикам немає коли
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
якщо я зробила дане опитування,це ще не означає що я думаю про подрунки
Дона Ко Ко• 25 декабря 2024
Думаю...таких одиниці, що замовляють. Вони просто про це не думають. І взагалі, романтичних чоловіків дуже мало. В мене кума 20 років заміжня,чоловік не жадібний, гроші дає. Але на свята купити букет, або вигадати подарунок це мука для нього
, то вона змирилась, сама собі купить за його гроші і ок
Подвійна веселка• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А про що? Про кур´єра?
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
А про що? Про кур´єра?
історію одну розповідали,стало цікаво чи та людина бреше чи ні
Люблю кетчуп• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ця тема допоможе встановити істину в чийсь історії
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
ви не знаєте що та людина розповідала
Кондуктор трамвая• 25 декабря 2024
Так
Часто
Купив квартиру в новобудові
Я займаюсь ремонтом зараз
Часто
Купив квартиру в новобудові
Я займаюсь ремонтом зараз
Стильна штучка• 25 декабря 2024
Моїй бувшій колезі замовляв і досить часто 1-3 рази на тиждень, букети були шикарнющі прям ну дуже. Але вони ще не одружені, може тому.
Пешеходик• 25 декабря 2024
Ні. Але коли не на передовій також не замовляє. Взагалі забула коли квіти дарував
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
це просто одиниці
Играю_на_кларнете• 25 декабря 2024
У вас какое то странное понятие о передовой. Пошел на задание в понед.на двое суток, в пятницу еле забрали , одного ранили не смог идти оставили там, наш контуженный , с осколочными но на ногах , вышел, сейчас в больнице. Смогли ли второй ходкой забрать раненого не знаем. Те ребята которые сменили перестали выходить на связь на второй день. То есть шансов что они живы минимум. Какие цветы??????
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
я розумію яка ситуація на фрониі. Просто одна знайома,дуже дивовижні історії розповідає і хотілося би послухати жінок,у який також чоловіки на війні
Таракашечка• 25 декабря 2024
автор, мій чоловік на передовій. але час від часу все ж замовляє квіти. завжди пише якщо є можливість. що кохає і сумує. і гори зверне, аби лише я була поруч
Стильна штучка• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
це просто одиниці
Ну вона прям дуже гарна, ну прям дуже дуже
Детские_Будут?• 25 декабря 2024
мля, там связь через раз, вокруг смерть ходит, в любую минуту могут либо его либо товарищей накрыть, а он романтик, должен о цветах думать. Пипец бабы дают
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
не від зовнішності дівчини все залежить
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
а с какой целью тогда этот опрос? вот просто интересно
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
читайте з якою,я дівчатам вже відповіла
Тирамісу на терасі• 25 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
тут, вероятно, речь идет о тыловиках, военкомах, комбригах. Вон одна ремонт в новострое делает. Явно ж не пехотинец в мужьях.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
такі військові,незнають що таке передова
Стильна штучка• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
не від зовнішності дівчини все залежить
Так не все, але кружить її хочеться більше ніж просто звичайну.
Аноним_1857• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
читайте з якою,я дівчатам вже відповіла
нет не ответили, какие это интересные истории вам знакомая рассказывает, что вы прям опрос создали?
А, если, по ответу, то мой брат там и, да, он часто просит меня заказать от его имени цветы для своей жены
И_В_офигительных_штанах• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
не від зовнішності дівчини все залежить
Так,саме від зовнішності дівчини мої рідненьки.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 25 декабря 2024
Ответ дляСтильна штучка
реально бред пишите
Непонятно• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У меня знакомые и у них муж ей часто курьера заказывает с подарками, ноль не ноль все зависит от человека, но большинство там не высокой культуры алкашей уймо и теток с собой тягают поэтому они ясно женам ничего такого не сделают, это больше образованные и культурные командиры своих балуют тоже
Стильна штучка• 25 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
реально бред пишите
Я ж не про себе, а об´єктивно оцінюю ситуацію зі сторони.