Дрібка щастя• 25 декабря 2024
Порадьте, будь ласка, де вибрати тюль у Києві.
Добрий вечір та зі світлим святом усіх! Порадьте, будь ласка, де у Києві великий вибір тюлі? Щоб побачити, вибрати) дякую!
Бачу_майбутнє• 25 декабря 2024
Якщо магазин треба, то досить великий вибір у Текстиль контакті. Біля м. Дарниця у ТЦ Кубик, наприклад.
Але на Троєщині точно більше варіантів буде.
Цигарний шланг• 25 декабря 2024
Я брала в текстиль контакте возле эпицентра на почайной, ну оно не совсем рядом, но в том районе
Дрібка щастя
• 25 декабря 2024
Дякую усім. Мабуть, Троєщина мій варіант, бо в текстиль контакт була, вибрати нема з чого.
Волшебная палочка не для всех• 27 декабря 2024
Алсер шикарний выбор но это не бюджетная фирма дизайнер выезжает бесплатно к вам на инсте зайдите к ним на сайт