Нічна ненажера• 25 декабря 2024

В цьому році веселіше зустрічаємо різдво

В минулому та передминулому роках половина людей взагалі не ставили ялинок і не планували нічого святкувати, були тут баталії
Зараз люди змиритися? Познімали корони і живуть не зважаючи ні на що?
Забрала і не сказала• 25 декабря 2024
Не получится срач, вангую)
Без Баяна• 25 декабря 2024
Ми навпаки в тому та позатому роках ставили велику справжню ялинку. А в цьому в нас маленька старенька штучна) по різному у всіх.
ГонУрова дівка• 25 декабря 2024
На жаль ніяк, немає настрою
Свідок Перемоги• 25 декабря 2024
Ми навпаки минулі роки ставили ялинку, а цьогоріч ні - всі втомлені, без настрою. Посиділи родиною за столом, поговорили і спатки.
автор Нічна ненажера • 25 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не получится срач, вангую)
Чисто з власних відчуттів , без ніяких скритих думок
Добре памятаю минулорічні теми
Забрала і не сказала• 25 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Добре памятаю минулорічні теми
У меня ни елки, ни праздника и ))? Откуда у вас статистика празднований)?
Забрала і не сказала• 25 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Добре памятаю минулорічні теми
И в этом году тоже были. А елки и ранее кто-то в середине декабря ставил, так что мимо)
Сусановна• 25 декабря 2024
Ніякої ялинки взагалі не маю. Нашо воно...
постою_послушаю• 25 декабря 2024
Короны? Серьёзно?
Люди из-за войны потеряли радость жизни, а вы в этом короны увидели?
автор Нічна ненажера • 25 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Короны? Серьёзно?
Корони були в тому що війна ось ось скінчиться
Ще пару донатів і ми переможемо
Зараз люди протрезвіли
На_оба_рот• 25 декабря 2024
Вам веселее, что гибнет больше людей и теряется больше территорий ?
Вы из раши ?
Меряю от 0• 25 декабря 2024
Так, сьогодні веселіше, з салютами
На_оба_рот• 25 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ще пару донатів і ми переможемо
Зараз люди протрезвіли
В прошлом и позапрошлом году не было так плохо на фронте и люди верили в победу, то чему сейчас веселиться ?
На_оба_рот• 25 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Короны? Серьёзно?
Женщина явно не в Украине
НЛОша• 25 декабря 2024
Сьогодні що не тема -то шедевр. Навіть місячний календар перевірила, на всякий випадок. Так наче ще не час. Їй богу якесь загострення
Меряю от 0• 25 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ще пару донатів і ми переможемо
Зараз люди протрезвіли
Це не корона, а надія
ОдинРазНадетое• 25 декабря 2024
Трішки краще, ніж в минулому, дійсно. Єдине, немає чоловіка поруч, на фронті. Але він мені грошей накидав, то мені повеселіше одразу стало 😁
МамОмужа• 25 декабря 2024
А мені навпаки якось все не до душі... В минулому році були спроби святкування Різдва по-новому. А в цьому взагалі нічого не хочеться. Розчарована у всьому. Сумую за колишніми часами...
Печальки.нет• 25 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ще пару донатів і ми переможемо
Зараз люди протрезвіли
Це ви про себе? Просто серед моїх знайомих ні корон, ні наївних не бачила
Підмітайло• 25 декабря 2024
Нет ни ёлки, ни стола. Не хочется.
Нашла возможность порадовать себя: собрала подарки незнакомым детям ВПО. Сегодня с утра стали приходить фото малышей, достающих из волшебной коробки детские радости. Вот от этого я была счастлива целый день. Это счастье в чистом виде. А какие добрые слова от мам. Сделала вот такой своеобразный праздник для себя лично.
Ну какая жрачка или елка с этим сравнится?
А малышня пусть празднует, детство у детей один раз и, увы, на него выпала война 😭
P.S. Конечно, у меня есть свои дети, но они в том возрасте, когда достаточно денежного перевода ☺️
Зоряний Шлях• 25 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Короны? Серьёзно?
Рождественский тролль вышел на вечерний промысел. Зря - срача не будет, надоело. А корону после сегодняшнего доброго утра кое кому хочется поправить. Лопатой...
постою_послушаю• 25 декабря 2024
Ответ дляНа_оба_рот
Женщина явно не в Украине
И я не в Украине. Не нужно быть в Украине, чтобы это понимать
Зліпок ступні• 25 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Бо не можна одним рухом перекреслити багаторічну традицію і кричати, що ми тепер зі цілим святом. Не наше це Різдво, скільки не переконуй себе
Пушкининиана• 25 декабря 2024
Сьогодні в метро. Молодці
Пушкининиана• 25 декабря 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Як раз навпаки- повернулися до свого Різдва
Зоряний Шлях• 25 декабря 2024
Ответ дляПушкининиана
Зря старайтесь. Не взлетит тема
постою_послушаю• 25 декабря 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Просто нужно ходить в Церковь, чтобы ’чувствовать’ религиозные праздники. У нас сегодня очень даже празднично было
Зліпок ступні• 25 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Де у вас? Закордоном? Так в Європі завжди святкують 25 го і ніхто його туди сюди «по новому …по старому» не смикає тому і святково і війни немає.
Пушкининиана• 26 декабря 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Зря старайтесь. Не взлетит тема
Це ж не моя тема))
Пушкининиана• 26 декабря 2024
Київ метро сьогодні