Новопоштинская• 26 декабря 2024
Світ юрського періоду: Крейдовий табір, 4, 5 сезон
Де можна подивитися в перекладі чи в оригіналі? За перегляд реклами або за гроші. Підписку на нетфлікс не хочу оформлювати, заплатила би за разовий перегляд чи скачування.
Ми з дітьми якраз дивимося все, що стосується Парку юрського періоду. Всі продовження, франшизи, вбоквели тощо. І тут такий облом. 4 сезон недоступний ніде.
Принагідно спитаю про продовження цього вбоквелу, але навряд чи воно ще доступно, занадто свіженьке.
Новопоштинская
• 26 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
На резке смотрели
Обоже, я про неї і забула. Це ж треба!
Вона зараз через впн?
Задираю носа• 26 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Обоже, я про неї і забула. Це ж треба!
Вона зараз через впн?
Нет, просто работает
Новопоштинская
• 26 декабря 2024
Ответ дляЗадираю носа
Нет, просто работает
Велике дякую!
Завтра спробуємо
ТониСопрано• 26 декабря 2024
У лагеря мелового пер ода есть продолжение, события после пятого сезона - Мир юрского периода: Теория хаоса, уже два сезона. Герои те же, только повзрослели.
Новопоштинская
• 26 декабря 2024
Ответ дляТониСопрано
Я думала, його ще немає на піратських. Він же осьо, цьогорічний
Задираю носа• 27 декабря 2024
Ответ дляТониСопрано
О, спасибо большое! Тоже на резке есть)