Сумчатая кошка• 26 декабря 2024

Трансгендер Пак Сон Хун в Игра в кальмара 2 на самом деле мужчина в реальности

Я в шоке
Бжоли-бандерівці• 26 декабря 2024
і шо?
Клевотница• 26 декабря 2024
А кого він там грає?
автор Сумчатая кошка • 26 декабря 2024
Ответ дляКлевотница
А кого він там грає?
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
фото
Гарний, коли він був чоловік. Він грає трансгендера? Якраз зараз дивлюся момент, коли питають чоловік він, чи жінка.
Губки-уточкой• 26 декабря 2024
И шо?
Покращена• 26 декабря 2024
Та ті кіьайці і так на одно лице всі, і маленькі так ше
Перекроітись в бабу , а бабі в хлопа то взагалі гівно вопрос
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Взагалі це кореєць.
КоКоКоКоКоКо...• 26 декабря 2024
Что-то не зашел этот сезон…
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Что-то не зашел этот сезон…
Я дивлюся через Лі Джон-дже.
автор Сумчатая кошка • 26 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Он просто играет роль трансгендера, это как-то не по-человечески. Хотели типа сделать современным, но почему не могли выбрать реального трансегендра
КоКоКоКоКоКо...• 26 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я дивлюся через Лі Джон-дже.
Попробую досмотреть 2 серию. Дам шанс ли джон-дже :)
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Там в третій тільки лялька починається) Довго розкачують.
КоКоКоКоКоКо...• 26 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Оооооо
Спасибочки )
Играю_на_кларнете• 26 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
А можна з третьої серії починати? Буде зрозумілим сюжет?
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не буде, мабуть, там нові є герої і обгрунтування їх подальших дій.
Играю_на_кларнете• 26 декабря 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ок, почнемо з першої серії. Дякую!
viter33• 26 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ок, почнемо з першої серії. Дякую!
Трохи розчаровує(((
Хотілося активнішого
От взагалі не видно, куди спрямували в рази збільшений бюджет
(за рез.перегляду 1-4 сер.)
bespe4na_mavpa• 26 декабря 2024
Полный провал 2го сезона по сравнению с первым. Как и сестры Гарви
Эскиз бесконечности• 26 декабря 2024
Ответ дляviter33
Трохи розчаровує(((
Хотілося активнішого
(за рез.перегляду 1-4 сер.)
Мені третя серія сподобалася, баланс екшену і психологізму, четверту вже не сьогодні, спати час.
булоТАЙминуло• 27 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ви багато знаете акторів - трансгендерів? Та ще і корейців? Я, особисто , нікого .
Плюс актору такі нетипові ролі цікаві/ додають рейтинг тощо. . А іноді навпаки- ніхто не хоче брати таку роль, щоб не псувати імідж.
Світ азіатського шоубіза дуже відрізняється від нашого.
Електронна сигарета під час перерви за лаштунками знімального майданчика, але у колі колег - страшенний скандал, купа вибачень перед фанатами.
А тут - трансгендер!
Особисто для Сон Хуна, коли його сильно хейтили за роль злодія у Королеві сліз, ця роль знакова. Мабудь нелегко було наважитись .
Украиночка• 29 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
А тут - трансгендер!
О так, Чжи Чан Ук з електронкою- це жах
булоТАЙминуло• 29 декабря 2024
Ответ дляУкраиночка
О так, Чжи Чан Ук з електронкою- це жах
Ага, я довго втикала у відео, не могла зрозуміти чому такий хейт)) бідна людина. Вже навіть на перерві нічого не можна.
Украиночка• 30 декабря 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Так ще ж ззаду зняли і розгледіли, що він курить. Взагалі у них такі драконівські порядки, що актору чи айдолу нічого не можна, постійно слідкувати, що говорити, робити, і постійно як під мікроскопом. І за найменший привід- хейт. Шкода їх