Головний кошак• 27 декабря 2024

Хлопець, якому ви подобаєтесь, скільки максимум днів міг Вам не писати?

дякую аж підскакую• 27 декабря 2024
0, писали ежедневно
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 декабря 2024
1 день. не помер, а просто забил? все, пошел вон)
Мона Лиза• 27 декабря 2024
Ну якщо вже домовились про зустріч на вихідних, то протягом тижня кожен у своїх справах могли до зустрічі і не спілкуватись.
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
0, писали ежедневно
везет
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
і як у Вас склалося з ним?
Мона Лиза• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
і як у Вас склалося з ним?
6,5 років у шлюбі. Маємо дитинку .
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
6,5 років у шлюбі. Маємо дитинку .
Тобто він просто не балакучий був? чи як він пояснював це
Мона Лиза• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так, він мовчазний і трохи закритий. Та і я не дуже полюбляю пусті балачки ні про що. Якщо виникали якісь питання - звісно ми були на звязку.
Налитое яблочко• 27 декабря 2024
Если парень запал, то пишет каждый день.
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляНалитое яблочко
а если он интроверт и прямо сказал что не любит общение
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
мені сказав що не любить балакати,але я думала що якщо подобаюсь,то якось кожний день хочаб справи спитати буде бажання
ДинамоКит• 27 декабря 2024
Не писав 3 чи 4 дні один раз. До цього писав щодня. Я знала,що він у відпустці з родиною своєю. Я теж вже розстроїлася(( але ні. Він вернувся з подарунками. З родиною познайомив через 3 місяці. А потім подарував мені в відпочинок в екзотичний країні. Ми вже одружені) тому я думаю,що інколи людині треба побути самому і все для себе зважити
Весела бджілка• 27 декабря 2024
Для меня на этапе именно начала отношений это странно. Это сейчас с мужем по прошествии многих лет совместной жизни, можно раз в день переброситься смс-кой. Но в начале тянет к друг другу, скучаешь, хочешь услышать голос, спросить как дела, прислать мем какой-то, поржать вместе. Мужчина заинтересованный и пишет, и звонит активно сам
Мона Лиза• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
А давно зустрічаєтесь?
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
А давно зустрічаєтесь?
ні,пару тижнів
Не виправдовуюсь• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Це не залежить від балакучісті, а від бажання спілкуватись саме з цією людиною. Мій чоловік зовсім не балакучий та мовчазний, але коли ми почали зустрічатись, списувались та дзвонили один одному кожного дня ввечері, хоча жили в різних містах. Він і вірші мені писав постійно. Хоча взагалі цього раніше не робив.
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
значить знову мені не повезло в житті
Тракторні війська• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Он просто не влюблен скорее всего(
Мона Лиза• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
ні,пару тижнів
Поясніть йому, що для вас це важливо. Чоловіки - вони не такі, як ми. Вони мислять по іншому, люблять трохи по іншому, вони жіночих потреб можуть просто не розуміти.
Не виправдовуюсь• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
значить знову мені не повезло в житті
Ви повинні його надихати, якщо подобаєтесь. Зазвичай, спілкування з коханою людиною піднімає настрій.
Весела бджілка• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
значить знову мені не повезло в житті
Не спешите делать выводов. Может у него нет опыта, он не знает как это делать. Скажите невзначай, что вам хотелось бы общаться чаще, если не получается часто видеться. Но без претензий.
автор Головний кошак • 27 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
ему 32 должен вроде понимать уже (((
Коханозадовільна• 27 декабря 2024
Каждый день писал. Даже в ссоре писал первый. Ни дня не было игнора.
А клоуны бывшие манипулировали и качали эмоционально ближе-дальше, играли в молчанку.
Весела бджілка• 28 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
ему 32 должен вроде понимать уже (((
Кому должен? Может у него до вас были женщины, которых это устраивало. В любом случае, если в остальном он норм, то надо мягко подводить к тому, что важно и нужно вам.
автор Головний кошак • 28 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
ну ладно я впринципе и вправду не знаю что у него было
Не виправдовуюсь• 28 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
ему 32 должен вроде понимать уже (((
Та да, а что, так и говорит: не хочу общаться, потому что интроверт? Такая себе отмазка. А как часто хочет общаться? Вы встречаетесь вообще?
автор Головний кошак • 28 декабря 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
мы из за работы видимся мало,пару раз в неделю. Так и сказал что не любит общаться,когда я спросила ’как дела чего не пишешь’
Мона Лиза• 28 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
ему 32 должен вроде понимать уже (((
Коли ми познайомились, моєму теж було 32, і він був не дуже досвідченим) Згадую, таке інколи чудив .
автор Головний кошак • 28 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
думала вони вже нормальні в такому віці)
Весела бджілка• 28 декабря 2024
Ответ дляГоловний кошак
Зачем тогда вообще отношения? А при встрече как вы общаетесь? Как себя ведет?