І таки дали
Ответ дляеліт
Потужно, зеля працює план незламності діє, хто наступний
То за часів Пороха священники йшли або воювати, або в капелани.
Але тепер ми незламні, точно переможемо
Ответ дляMetelitsa
РПЦ Зеля потужно забороняв у 2022 році, у 2023 році, в 2024 теж забороняв.
І тут потужне рішення про бронь для служителів ворожої церкви...
Мені ніколи не зрозуміти цю логіку
Хто не зрозумів сонцесяйну логіку Зеленського, той агент Кремля
Ответ дляMetelitsa
Мені ніколи не зрозуміти цю логіку
Это называется ход конем, хочешь что бы народ кого-то возненавидел, дай ему бронь.