Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Чергове питання про волосся
Дівчата, чи можна покращити стан волосся?
Можливо, порекомендуєте трихолога онлайн? В мене почався клімакс, розумію, що то все гормони. Але моя густа грива перетворюється на нещасний хвостик. Волос був товстий, а зараз тоненький та ламкий. То ще не так страшно, мені 52. Але доньці 17, волосся рідке тонке,сильно плутається. Чим хоч трохи підтримати , поки буде можливість обстеження?
дамаБезСобачки• 28 декабря 2024
Волосся це комбінація генів+гормони. Ніякі трихологи вам не допоможуть.
Яке волосся у вашої свекрухи? Генетично доньки часто наслідують волосся по лінії батька. Звісно що харчування та рівень стресу теж впливають, але в цьому вам трихолог не допоможе
Щодо вас, то вам допоможе лише МГТ. Все інше так, для самозаспокоєння
Леопардові панчохи
• 28 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Так, на жаль, в свекрухи волосся препеаршиве , з молодості.
Але, в доньки років 5 тому волосся було вдвічі густіше.
Я 1,5 місяці приймаю Фемостон. Поки що, лише гірше для волосся. Може, потрібен накопичувальний ефект
Безлім на все• 28 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Нет, точно нет про отца
Пишна молодиця• 28 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Якби ж то по лінії батька. У бабусі по лінії батька все життя густе волосся. У тітки, якій 50 років, шикарне волосся. У мене тонке та рідке, як у мами. Ще й лізти почало після відміни КОК.
Доречі, завтра йду до трихолога, може щось порадить.
дамаБезСобачки• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Та почекайте, треба не менше 6-9 місяців приймати, щоб побачити ефект саме на волоссі.
5 років тому вашій донці було 12 років. Статеві гормони в підлітковому віці це капець як важко і не передбачувано. Цілком можливо, що після 20 років в неї знов покращиться волосся.
дамаБезСобачки• 28 декабря 2024
Ответ дляПишна молодиця
Після відміни КОК цілком очікувано. Просто ви звикли,що на КОК волосся гарне, а зараз ви повертаєтесь до свого звичного стана і навіть трохи гірше. Місяці 2-3 буде сильно лізти, потім десь до півроку відростати, якщо вам до 45. Якщо 45+, то на відновлення піде трохи більше часу
Леопардові панчохи
• 28 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую за відповідь. Ви , мабуть, в темі. Тож, може порадите гарну маску, щоб покращити стан нашого волосся. Бо , щось ми купуємо , явно не те, що потрібно
Леопардові панчохи
• 28 декабря 2024
Тут багато тем про маски. Але, потрібно обрати одну. Для сухого на кінчиках, тонкого та ламкого
дамаБезСобачки• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я лікар. Маски допомагають волоссю по довжині, прибирають пористість. Покращити ріст волосся маски не можуть.
Єдине що можна спробувати, то це дарсонваль. Він покращує кровообіг та стимулює ріст волосся. Робити можна в домашніх умовах
Леопардові панчохи
• 28 декабря 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую. Будемо пробувати. Але й маска край потрібна. Розглядала такі: Xiaomoxuan,Joiko,Label. Що обрати?
Марфа Українівна• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
joico маски офигенные, особнно ревиталюкс
Леопардові панчохи
• 29 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Дякую!