Та_все_ок_будет• 29 декабря 2024
Чем завтракаете)
Предновогодние воскресенье так хорошо что скоро весна)) у меня зелёный чай, Ред вельвет Нонпарель кстати очень гадкий и Сидни шелдон
Что читаете сейчас, посоветуйте лёгкое что-то мозг разгрузить
Не рахую, а вважаю• 29 декабря 2024
Давно поснідала, на десерт був естерхазі власного виробництва. Почала читати червону літеру, але щось так туго не знаю чи осилю.
Винник• 29 декабря 2024
В мене чорний чай) і бутер. Зараз читаю інше, а для легкого ’Сім чоловіків Евелін Хюго’.
ИзЮмрудная• 29 декабря 2024
Доброго ранку!
В мене буде вівсянка АХА та бутер з сиром, чай з лимоном. Це моє улюблене на сніданок вже років 20-25. Читаю зараз ось це. А той ред велвет дійсно мерзотний, але я і не поцінювач тістечок в цілому. Як ви взагалі його купили? Я максимум еклери чи профітролі купити можу
Рубаю олівлє• 29 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Кава зі шкідливостями ))
Ну это еще не вредности))
Медсестричка• 29 декабря 2024
Сир з сметаною і мандаринкою,грінки з вершковим сиром і шинкою.Кава з молоком,може й 2 випити.Неділя,відпочиваю перед важким трудовим тижнем.На обід поставила бульйон варити.
a.ostroverh• 29 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я утащила у детей шоколадного деда мороза и съела с кофе 🙈
Надо было в него ликёр налить)
Идите за следующим, этот не считается)
буреЛОМКА• 29 декабря 2024
Заколотили тесто на блины, будут соленые с сёмгой и сладкие с маком
И вытащила разморозить на холодец....Мой завтрак на 31
Та_все_ок_будет
• 29 декабря 2024
Ответ дляМона Лиза
Хліб, сир, масло, кава
Как же аппетитно выглядит попка хлеба)
Мию вікна у мороз• 29 декабря 2024
Ответ дляa.ostroverh
Надо было в него ликёр налить)
Идите за следующим, этот не считается)
Не, сейчас съезжу на рынок, а потом можно и ликер) у меня как раз полбутылки Бейлиса стоит) пью его по 50 гр на ночь, когда шахеды совсем задолбали, сплю как зайка))))
Медсестричка• 29 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
О,бейліз,супер,для мене,це напій під час відпочинку на морі.Рідко складається,але коли десь відпочиваю,то купую 1 л бейліз.За 10-12 днів якраз,який кайф.
a.ostroverh• 29 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Я тоже кофе второй допиваю и бегу на вси.свои
Мне срочно надо)))
Та_все_ок_будет
• 29 декабря 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Доброго ранку!
Чоловік вчора купив, але я просила такі самі але в стаканчику, вони чомусь мені норм
Овсянку теж обожнюю, тільки не з пакетиків, жменьку ізюма та цукати, чай з лимоном чорний як в поїзді щоб взагалі кайф
І книгу читала 👍
Ваш коментар в саме ❤️🌷
І книгу читала 👍
Ваш коментар в саме ❤️🌷
Та_все_ок_будет
• 29 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
проглотила, захватывающий детектив
Дякую 🌷 записала
к.Буланова• 29 декабря 2024
Ответ длябуреЛОМКА
А где вы нашли мак? В славянском магазине?
Та_все_ок_будет
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Рулет с маком ))) и капучино.
Королевский у вас капучино) у меня маршмелоу долго не живут))
Та_все_ок_будет
• 29 декабря 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Обожаю им откусывать головы))) в этом что-то есть)