Комиссия50%• 30 декабря 2024
Питання тим, хто придбав посудомийну машину. Чому вирішили її придбати?
Леди Г• 30 декабря 2024
Это все равно что спросить зачем вы купили стиральную машину.
Потому что заманалась мыть руками.
И один вопрос - почему я не купила её раньше?
Потому что заманалась мыть руками.
Вам телефонограмма• 30 декабря 2024
Ответ дляКракадэ
Чтоб не заниматься мытьем посуды
А почему ещё её можно захотеть купить?
Я шалунья• 30 декабря 2024
Ответ дляЛеди Г
Потому что заманалась мыть руками.
А я руками стираю((
Намакушка• 30 декабря 2024
Моющую машинку тоже надо мыть после цикла, но все равно дешевле из-за экономии горячей и холодной воды. Сейчас в Германии, тут коммуналка очень дорогая. Я не разрешаю своим мыть посуду в горячей воде из-под крана и поэтому все время мою посуду сама( Очень хочу моющую машинку.
Карамбулкул• 30 декабря 2024
Ще не придбала але мрію про неї. Причина дуже проста, бо я замахалась мити посуд руками😒
Рятівник Малібу• 30 декабря 2024
від всього сердця ненавиджу мити посуд+посудомийка економить воду, а вона в нас доволі дорого коштує.
Козяка-маляка• 30 декабря 2024
Придбала, не сподобалося, продала. З пральною машинкою порівняння некоректне. Мені простіше три чашки помити одразу, не складати посуд. Економії, по факту немає, ніякої. Посуд від великих залишків почисть, склади, чекай, розгружай, фільтр почисть. Миючі зараз дороговартісні. В мене була велика, цілий день складаю посуд. Мені це незручно. Але умови життя у всіх різні. Це справа смаку.
Царівна Жабка• 30 декабря 2024
Економія часу і води однозначно!!а як вона вимиває до скрипу!!скло і розводи
Рано все сухе тільки достаєш
А руки вже не такі сухі
Тільки треба брати 60ку
Рано все сухе тільки достаєш
А руки вже не такі сухі
Тільки треба брати 60ку
Марфа Українівна• 30 декабря 2024
Я вам еще чудес подкину: я сушкой для белья пользуюсь!
Все, ваш мир больше не будет прежним((
Комиссия50%
• 30 декабря 2024
Ответ дляЯ шалунья
Дурне питання. Вибачте.
Можливо у вас 2-3 тарілки за добу накопичується.Тоді не дурне запитання...
Комиссия50%
• 30 декабря 2024
Ответ дляНаверняка
Дивне питання.
А пральна машина у вас є?
Так.
Комиссия50%
• 30 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Я теж.Думаю,що це психи і нерви,може пройде...
Карамбулкул• 30 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Якщо у вас є де її поставити і маєте можливість придбати, то вперед) заспокоїте свої психи і нерви і будете щаслива)
Комиссия50%
• 30 декабря 2024
Ответ дляКарамбулкул
Ні,не буду щаслива.Тут вище писали про геморой з фільтрами.
Нічого вдягти• 30 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Який гемор з фільтрами?
Железобетон• 30 декабря 2024
Вона не економить воду. Підігріває за рахунок електрики, що теж не вигідно. Нагинатися, розгинатися, теж не весело. У всіх є, то й у мене є. Як вийшла на роботу трохи час економить з миттям посуду, якщо когось іншого заставити розібрати її. Якщо самій ще й розбирати, то й час не економить, навіть.
Я вам пишу правду. Мені від неї ні холодно ні жарко. Це не предмет шику для мене (покупка з розряду побутових, не відчувається в бюджеті), у мене не стоїть питання економії ( просто це часто головний аргумент, тому я прочитала тех характеристики заради цікавості), також вона не економить час, який витрачається на миття. Мені не має підстав шукати у ній переваги і виправдовувати покупку. Це не річ першої необхідності, але зараз це базове наповнення кухні, тому я маю.
Комиссия50%
• 30 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Та ну нафік тоді її
Fashion_besties• 30 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Та ну нафік тоді її
То брєд ))
Економить і воду і час ще й як
Ростки жимолости• 30 декабря 2024
Я не представляю уже, как можно жить без ПММ. Зачем мыть посуду руками?
Без понятия, насколько она экономит воду, но время точно экономит. Уход за ней максимально прост, разбирать помытую посуду минут 7