Мальовнича даль• 30 декабря 2024

JO MALONE Oud & Bergamot: як вам аромат?

Дівчата чи є тут ті хто тестів чи мав цей аромат ? Хочу придбати чоловіку бо завтра вже 31 , а я без подарунку і не встигаю купити нічого , а він в мене полюбляє парфуми , розумію що скільки людей стільки думок але ж хоч стійкий ?
Ищу Аленя• 30 декабря 2024
Дуже специфічний, я від нього задихаюсь, бергамот не чути, але ядерний важкий уд. Не стійкий.
автор Мальовнича даль • 30 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
Дуже Дякую за відповідь , ще дивлюся на ось ці Chanel Bleu de Chanel
Царевна в уггах• 30 декабря 2024
очень люблю его, брала для себя несколько лет назад. на мужчине должен быть очень красивым:) но мой муж на себе не заценил, но у него другие вкусы.
для меня - стойкий, хоть и не все Малон такие, но явно более стойкий чем те ароматы, которые в прозрачных флаконах
Царевна в уггах• 30 декабря 2024
выше пишут, что уд очень ядреный, я бы сказала, что это один из самых удачных вариантов уда. наверное и правда, сколько людей - столько мнений
автор Мальовнича даль • 30 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую ! ☺️
автор Мальовнича даль • 30 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Думаю таки краще їх затестити … дякую за відповідь
Ищу Аленя• 30 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль
В мого чоловіка такий теж є, але знов таки, для мене не стійкий, класичний чоловічий аромат. Із удов, мені подобається уд сатін муд Куркіджан. Спробуйте, якщо є така можливість.
КинДза• 30 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
А це взагалі не для чоловіка, автор ж не собі шукає))) це дуже жіночний аромат, куди таке на мужчину троянду з деревиною і пудровістю фіалки?🤣🫣
Ищу Аленя• 30 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Мені дуже подобається на чоловікові) Троянду не відчуваю, лише пудровий уд.
КинДза• 30 декабря 2024
Ответ дляИщу Аленя
😱😱😱
Дуже сміливий чоловік)