Хочу барабульки• 01 января в 08:02
Порадьте вигідний тариф та оператора для дитячого годинника
Сама в телефоні користуюся лайфом, 175 грн вартість, і там на місяць 50 ГБ інтернета, навіть мені забагато) Але якщо придбати такий пакет новий, то значно дорожче він коштує.
Вудафон борзеет кожному місяць піднімаючи вартість тарифів.
Можливо Київстар? Ніколи не користувалася, але якщо що, то куплю вже.
Батьки, порадьте нормальний тариф для самар годинника дитині
Птица секретарь• 01 января в 08:11
Так як у вас лайф, то дізнайтесь чи є лайф для теьефонів.
Десь три роки тому у нас в наборі з годинником йшов київстар. Тариф був 50 грн
Хочу барабульки
• 01 января в 08:30
Ответ дляПтица секретарь
Так, там є непоганий тариф для смарт годинника, 500 мб в день інтернета.
Але дзвінки можливо робити лише до абонентів лайфа. Тобто якщо тато чи бабуся в нас на водафоне, то не получится їм телефонувати
Нашли в капусте• 01 января в 09:20
У нас Киевстар , что-то 70 грн в меся в детских часах. На сайте есть инфо у них
Вся така шо куди там• 01 января в 09:23
Ответ дляХочу барабульки
У нас водафон девайс, 55 грн в місяць
Я не Тролль• 01 января в 10:33
Лайф сім´я 375 грн на 5 номерів, 20 гб інтернету на всіх.
Зручно, що поповнювати потрібно 1 номер.
Та легко!• 01 января в 14:05
Немає нормальних, всюди гроші деруть. Тільки чути як люди бігають від одного оператора до іншого.