Хочеться з кимось поговорити про мою ситуацію, але нікому і не розкажеш🙄
З чоловіком 10 років разом, є дитина 2,6 роки. Все було добре, кохання, взаєморозуміння, підтримка, дитина запланована, звісно були якісь нюанси, але все влаштовувало +-. Після 2х років декрету я зрозуміла, що втрачаю себе як жінка...від чоловіка не було уваги, ми були стомлені, він з роботи, я з дитиною одна 24/7, хочеться легкості, емоцій, почуттів...секс став не той, наявність побутових проблем, невдоволення фінансовим положенням. 3 місяці назад я познайомилась з чоловіком, емоції, пристрасть і все інше просто накрило нас. Були зустрічі, був класний секс, були емоції ті, яких так не вистачало, але потім почались певні проблеми. Я не готова йти з сім´ї, він також, бо одружений. Головою розуміємо, що разом нам не бути, але тягне один до одного сильно і постійно присутні Емоційні качелі, що мене не зовсім влаштовує, бо я ціную стабільність і легкість у відносинах, а не постійні переживання.
Питання в тому, що коханця ніби покинути не можу, бо він мені в емоційному плані дає те чого не вистачає, ту пристрасть, те відношення коли ти себе відчуваєш жінкою і сім´ю свою не хочу руйнувати, бо чоловік в мене хороший як людина, ніколи не залишить мене в біді, тим паче є дитина спільна. Але не має до нього тих почуттів, інтиму взагалі не хочеться, я як до родича і до друга відношусь до нього.
Можливо в когось була схожа ситуація? Чи можливо викинути з голови коханця, чи можливо повернути почуття до чоловіка?
І як взагалі бути, бо я дуже заплутала сама ж себе😭😭😭
felix_et_libera• 02 января в 13:25
Нащо вам кудись йти? Отримуйте секс і емоції від коханця, а інше від чоловіка. Нащо все ускладнюєте?
Natalia505• 02 января в 13:27
Ну от реально читати неприємно. І не мені вас судити, до лампочки ваше життя. Але як шкода тих хороших людей, поруч з вами. На який ви витрачаєте їх час?
Ответ дляЗападенка
От якби почали жити з коханцем, буде те саме, що зараз з чоловіком.
Побут і фінансові проблеми гасять пристрасть.
Рішення приймете лише Ви. Готові обидвоє розлучатися, вперед.
Ні, то завершуйте і не обманюйте теперішніх партнерів.
Так в тому то і проблема, що сім´ю руйнувати не хочу. Але хочу почувати себе жінкою, бо саме це відчуття дає коханець, а не чоловік, нажаль..
Ответ дляIryyyna01
Так коханець постійно влаштовує емоційні качелі, типу хочу, але не можу, або ревнує, або сам створює проблем яких немає
як ви будучи з маленькою дитиною 24/7, мало того що десь знайшли коханця, то ще й маєте час із ним бачитись, і маєте час/сили чепуритися до нього? Де в цей час дитина? Що кажеье чоловікові? Де вт взяли коханця окрім як цілеспрямовано іти на сз?
Natalia505• 02 января в 13:31
Що означає повернути почуття чоловіка? Ви його навіть не поважаєте. Зраджуєте, обманюєте, він живе в цій груповусі, навіть не підозрюючи. Він це не обирав. Лицемірство- сім´ю не хочу руйнувати. Її у вас немає.
Ответ дляInsin
Дитина пішла в садок)
Ответ дляNatalia505
Річ в тім, що як людину поважаю, але справді це дуже не чесно по відношенню до нього. Але ж сім´ю хочу зберегти, а почуттів тих які мають бути немає😭 Розлучатись не хочу, з коханцем майбутнього не бачу, хочу повернути почуття до чоловіка...але як?
Ответ дляIryyyna01
Не ображайтеся, оберніть ситуацію іншим боком. Ваш чоловік бігає до коханки за емоціями . Як Ви будете почуватися? Нормально бути обманутою?
От і Ви одною попою на двох стільцях всидіти хочете.
Та і загалом, Ви ж розумієте, що коханець ге розлучиться з ймовірністю у 99%. І Вас використовує для класного сексу.
У цьому замісі шкода двох інших людей, вашого чоловіка і дружину коханця.
Natalia505• 02 января в 13:34
Ответ дляIryyyna01
Треш. Немає в стосунках ні почуттів, ні чесності, ні поваги. Ви що завгодно пишіть. Для чого ви чоловіка тримаєте? Дайте шанс людині жити в коханні. Він ще його знайде.
VivaForever• 02 января в 13:35
вы уже предали мужа, зачем восстанавливать отношения с ним? вы думаете вы одна проходили этот тяжелый период в декрете, таких большинство,у многих появляется с кем то искра от недостака внимания дома, но идут на предательство НЕмногие. понимаете в чем суть? вы переступили грань
double-mama• 02 января в 13:35
Ответ дляIryyyna01
Авторе, ви ж чудово розумієте, що не йдете від чоловіка лише тому, що йти вам нема куди: вас не чекають, не будуть про вас піклуватися і ви залишитеся одні із дитиною біля розбитого корита. А всі ці про хорошу людину в дитину- це просто смішно. На вагах вихід із зони вашого особистого комфорту у зону повного дискомфорту без просвіту і тихе сімейне звичне болотце.
double-mama• 02 января в 13:36
Ответ дляIryyyna01
Ви не сім´ю не хочете руйнувати, а не хочете залишитись ні з чим.
Ответ дляЗападенка
Так, хотілось на 2х стільцях сидіти. Бо з чоловіком сім´я, все добре, а з коханцем класний секс та емоції. Але ми з коханцем і не збирались розлучатись, ні він, ні я, але він як людина не простий, створюючи мені 1000 проблем і переживань, я б і рада відпустити і поринути назад в сім´ю, але чомусь не можу(
Natalia505• 02 января в 13:36
Ответ дляdouble-mama
Краще не скажеш.
Natalia505• 02 января в 13:38
Ответ дляIryyyna01
Я думаю ситуація сама вирішиться. Ваш обов´язково колись про це дізнається і пояснювати нічого не доведеться. Завдяки вашому коханцю.
Natalia505• 02 января в 13:38
Ответ дляIryyyna01
Але якщо були розмови, було проговорено чого кому не вистачає, але все продовжувалось як продовжувалось...
То чесно залишити цю людину в спокої. Ви не збудували те чого прагнули. Але виходячи з ваших рішень, мало ймовірно що ви на те здатні.
Ответ дляIryyyna01
Треш(( сім´я і все добре. Дивне у Вас поняття хорошої сім´ї.
Вас самій нормально займатися сексом з чоловіком і опісля з коханцем чи навпаки.
Не зрозуміло, що Ви хочете прочитати на форумі.
Схвалення?
І так авторе, якщо у сім´ї є проблеми, то чоловік і дружина вирішують їх словами через рот. Йдуть за допомогою до сімейних психологів.
А скакати по коханцях точно не шлях вирішити сімейні проблеми.
Схвалення?