Начальник Анонимов• 02 января в 19:24

Перегляд з дитиною 11 років

Вітаю) порадьте цікавий фільм телепрограму або документальний, щоб дивитися з дитиною 11років, щось не можу знайти нічого цікавого. буду дуже вдячна
Распутница• 02 января в 19:30
Альф серіал . Гарний юмор .
Lizavel• 02 января в 19:30
Нам уже сподобався цей,на скріні
Ще дівчата Бітлджус хвалили
Пишу з калідору• 02 января в 19:41
Це ж треба знати що Вам і дитині подобається ))
Мій в цьому віці передивився всіх Трансформерів, Черепашок ніндзя, Мисливців за привидами (там окрім старих 2 частин ще нові були), Пірати Карибського моря, Володар перснів, Гоббіт, Поттер, Зоряні війни (вже фіг зна по якому колу), Флабер, Джуманджи, Коротке замикання, Альф.
Ще багато мультів та серіалів - Аватар, Аватар. Легенда про Кору, Зоряні війни, Думками навиворіт, Моана..
Але більш всього йде аніме )))) з того що можна вдвох подивитись - Унесені привидами, Служба доставки Кікі (відьмова служба доставки наче..), Мій сусід Тоторо, Моє імʼя, Форма голосу.
З аніме серіалів Наруто, Доктор Стоун (малий сказав що Фіксики такому не навчать :))), Магія та мускули :)
ПАЦАНКА О• 02 января в 19:44
В кинотеатре сейчас премьера Соника 3 вот только были на нем ребенку понравилось.
Макака Джо• 02 января в 22:40
Жизнь Пи