Самоучка• 02 января в 20:21

Карманні гроші. Які витрати вони покривають.

Донці 14 років. В школу перекус я даю з собою. Проїзний оплачую, телефон поповнюю.
Але постійні прохання нового одягу, косметики та інших витрат.
Карманні гроші-2000 грн. в місяць.
Витрачає їх лише на розваги: кіно, кафе. Все інше, купую я.
Що у вас покривають кармання гроші?
Яку суму даєте дитині як карманні гроші?
Мозговая пилочка• 02 января в 20:23
Донаты в играх, заказы мелочей с алика, кафе с друзьями, подарки подружкам
Чуть больше сумма, чем у Вашей
Косметику/одежду не обязательную оплачиваю я, когда гуляем вместе
So_so• 02 января в 20:27
Я шла немного другим путем, я давала деньги дочке, а она сама пополняла телефон, платила за обеды и планировала свои расходы.
Одежда и большие покупки отдельно.
Точу ляси• 02 января в 20:27
Якісь «перекуси» коли гуляє, іноді якісь іграшки, буває збирає на щось, може купити собі нові навушники.
В гру іноді може попросити закинути (я зі своєї карти скидаю, він потім мені віддає).
В школі сплачує свої обіди чи булочки (я ввечері повертаю шкільні витрати).
300грн на тиждень, 13 років.
Взагалі то одяг, доглядова косметика і всіляке в цьому віці таке то справа батьків, а не дитини.
автор Самоучка • 02 января в 20:31
Ответ дляТочу ляси
300грн на тиждень, 13 років.
Доглядова так, але постійні недитячі запити декоративної.
Моя косметичка в 10 разів дешевше за її😀
Пугачиха• 02 января в 20:55
Я даю 100 грн в неделю на всякие шмындрыки. Больше не могу. Одежда и т.д отдельно

Кафе не наш уровень , Фаст фуды тоже.
Люблю Украину• 02 января в 21:02
Ваша тема меня заставила задуматься. Я не знаю сколько даю. Просит и я скидываю на карту, так же у нее всегда есть 1-2 т на карте на хотелки. Одежду , уходовую и косметику базовое покупаю я. Если что то захотелось, что мне кажется не необходимым, то со своих
Точу ляси• 02 января в 21:12
Ответ дляСамоучка
Якщо Вам напряжно, скажіть що базу купите, а 10 лак чи блиск, чи щось супер круте - може збирати кошти сама. Якщо воно дуже дороге и дуже довго збирати то можна запропонувати 50 на 50.
автор Самоучка • 02 января в 21:16
Виходить, що карманні гроші- це тільки погулять, дрібні розваги.
Мені давали, щоб в школі щось купити поїсти, кіно, потім дискотека.
автор Самоучка • 02 января в 21:18
Ответ дляТочу ляси
Не напряжно, хочу навчити шось планувати, заощаджувати. А не 1001 блиск доя губ і олівчик на підтон різний чим інших 5😀
Як це зробит🙁
Точу ляси• 02 января в 21:36
Ответ дляСамоучка
Як це зробит🙁
Ну то так і скажіть «хочеш …надцятий олівчик на пів тони темніший - купуй. За свої кошти»
Я своєму років в 5 так про …надцяту машинку казала. То виявлялось що та машинка не так вже й потрібна, за свої кишенькові :)
Копирайторша• 02 января в 21:46
У моєму дитинстві підлітковому ,мені нічого не давали ,дуже часто ,йшла голодна у школу і в школі теж нічого не їла ,у нас не було грошей ,і батьки та сім´я цілком нормальні люди ,просто це застала в 90- ті
Копирайторша• 02 января в 21:47
Батькам платили консервами горошком і всілякою лабудою
Копирайторша• 02 января в 21:49
В 15 років пішла на роботу важку на деревообробний комбінат,щоб щось заробити, і то лише по знайомству від тітки
Руда ліса• 02 января в 22:14
Даю 4 тысячи в месяц на карманные расходы (кафе, кино). Мальчик, 14 лет. Косметику слава Богу не просит)) но одежду хочет дорогую. Обувь по 6-7 тысяч,кофты, штаны по 3-4. Пока есть возможность покупаем. Зачем вспоминать, что в нашем детстве не так было и многие лишней копейки не видели. Сейчас не так живут.