Кусюче сонечко• 04 января в 13:47

Чи потрібно зменшувати ліміт на картці чи хай буде?

Я не працюю, рідні присилають десь до 5000 на місяць. Повідомлення про ліміт прислав банк, чи требп його зменшувати чи хай буде цей ліміт, враховуючи, що таких сум в мене ніколи не було?
Бутерброд и я• 04 января в 13:48
Зачем?
автор Кусюче сонечко • 04 января в 13:50
Ответ дляБутерброд и я
Зачем?
Не буде проблем?
ПочтальЁнша• 04 января в 13:54
Зменшувати не треба.
Це якби у вас більше обороти були, то верхню планку краще було б підняти.
Бутерброд и я• 04 января в 14:13
Ответ дляКусюче сонечко
Не буде проблем?
Нет конечно
Штора с кисточкой• 04 января в 14:22
какой лимит? банк вас так косноязычно уведомил о том, что фин мон не спит
что уменьшать вы хотите? лимит по новым директивам НБУ?