40каградусная• 04 января в 15:34
Додаток новапей зливає номер телефону шахраям??
Вчора встановила додаток їх, але не підтвердила через дію. Дзвонили вже за сьогодні 2 номери: пробила їх через гетеонтакт, пишуть шахраї новапей. Це дійсно новапей дзвонять, щоб я підтвердила через дію чи шахраі? Якщо шахраї це максимально дивно, що новапей зливає номери
40каградусная
• 04 января в 15:39
Ответ дляТумба-юмба
Це нова пей
Навіщо дзвонять?? Я не хочу підтверджувати через дію. Хотіла б зробила - тепер постійно спамитимуть?(((
Тумба-юмба• 04 января в 15:41
Ответ для40каградусная
Дзвонять щоб запропонувати свої послуги,допомогти в реєстрації
Чому ви боїтеся ДІЇ?
Їм Дія надає підтвердження що ви це ви,а не хтось інший Як їм вас перевірити,хто ви є насправді?
Чому ви боїтеся ДІЇ?
40каградусная
• 04 января в 15:42
Ответ дляТумба-юмба
Чому ви боїтеся ДІЇ?
Навіщо дзвонити з різних номерів?
Тундиринда• 04 января в 15:46
Ответ для40каградусная
Навіщо дзвонити з різних номерів?
Разные операторы просто.
Тумба-юмба• 04 января в 15:47
Ответ для40каградусная
Навіщо дзвонити з різних номерів?
Бо номер ваш в їх базі,операторів декілька.Це їх робота-залучати нових клієнтів.Вимагають від них.
Тундиринда• 04 января в 15:51
Автор, вы такая перепуганная, и как не страшно было устанавливать их додаток)
Зубачистка• 04 января в 17:03
Ответ дляСпайдерВумен
Зливають усі: додатки, магазини, каси, оператори тощо
они не сливают - воруют их базы
СпайдерВумен• 04 января в 17:05
Ответ дляЗубачистка
они не сливают - воруют их базы
Ну да, ну да...)))