А я нівроку• 04 января в 16:42

Долар євро

Так хто як зберігає...на картці налом чи у мами в сейфі🤑
Результат:
вже голосів: 56
38 (67.86%) Наличка
14 (25%) Карта
4 (7.14%) У мами значка
Єдина Країна• 04 января в 16:44
Налом декілька тисяч на всяк випадок.Всі інші на різних рахунках.Так безпечніше,надійніше,і завжди новенькі банкноти.
Не маю гемору з обміном старих на нові
Нафаня Маня• 04 января в 16:47
И так, и так
Уже сколько раз говорено, в разные корзины- должно быть и доллар и евро и гривна и в банке и дома.
Радуга-дуга• 04 января в 16:55
У меня часть на карте, часть в наличке, часть на депозите (не в Украине)часть в крипте
Пополняю_Карму• 04 января в 17:00
В носке в огороде закопаны
Ванна Тазиковна• 04 января в 17:05
В ячейке в банке лежат)) понятно, что это не пару тысяч $
Єдина Країна• 04 января в 17:28
Ответ дляВанна Тазиковна
Мінус в тому,що такий спосіб зберігання гарантується лише чесним словом банка.Прилетить снаряд-це форсмажор,і ви без грошей.
А якщо зберігати на рахунках,то якщо навіть відділення рознесе на друзки,разом з депозитарієм,ФГВФО вам відшкодує все.В рамках гарантованої суми .
Банків з іноземним капіталом,де безпечно зберігати,в Україні 10.Гарантується в еквіваленті до 600тисяч.Тобто 14000$ вам гарантовано повернуть в разі чого. .Десять банків,це вже 140тисяч.Якщо ще чоловік,вже 280,дитина 420000,і т.д.
Але з 2003 року,з жодним банком з іноземним капіталом в мене не було проблем.
А от люди з депозитарієм в Маріуполі потрапили в халепу.Грошей немає
Місячне Сяйво• 04 января в 17:57
Ответ дляЄдина Країна
А який банк ви можете порадити?
Єдина Країна• 04 января в 18:15
Ответ дляМісячне Сяйво
А який банк ви можете порадити?
З 2003 року користувалася Aval,Піреус, Credit Agricolе,Укрсіб,ProCredit,OTP,Кредобанк.
Це українські банки,але є дочерними структурами великих іноземних банків.З ними в мене не було проблем ніколи.
Ванна Тазиковна• 04 января в 18:29
Ответ дляЄдина Країна
Так ячейки находятся в подвале и Вы их видели? Те ячейки, нереально чтоб содержимое в них сгорело
СкумбріяП8• 13 января в 19:15
Ответ дляЄдина Країна
Не маю гемору з обміном старих на нові
Все в українських банках деньки в валюті или гривнах ?
СкумбріяП8• 13 января в 19:18
Ответ дляЄдина Країна
Не маю гемору з обміном старих на нові
У меня тоже наличкой тысяч 15 гривнах
Остальное в долларах но наличкой
Тоже хочу немного положить в банк 💵 но не знаю куда в Приват или Райффайзен
СкумбріяП8• 13 января в 19:21
Ответ дляВанна Тазиковна
В каком в Украинском банке ?
Ванна Тазиковна• 13 января в 20:04
Ответ дляСкумбріяП8
В каком в Украинском банке ?
Південий