Диньчик• 04 января в 23:41

Встановлення газового лічильника

Доброго вечора )
Вже пройшло майже пів року а ще досі не встановили лічильник газу а вбухано вже 10000 і кажуть що це ще не все.
Оплатила проект, монтаж та відключення газу. Що ще далі і скільки ви платили?
Кажуть що після встановлення лічильника 2 тижні без газу буду поки вони не зроблять документи.
Скільки у вас часу це все зайняло?
Треба ось так• 05 января в 00:29
Так газ вже провели чи ні? Щось мала сума з проєктом. У нас сам номер більше 12 тис, проєкт біля 10
Спочатку документи, потім підключення. Перевіряли котел, витяжку, нормативи
автор Диньчик • 05 января в 00:56
Ответ дляТреба ось так
Ні, ще не підключили. У нас лише плитка газова. Витяжку не перевіряли.
Треба ось так• 05 января в 08:57
Ответ дляДиньчик
Тобто газ вже є на будівлі? Проєкт вже є? Якщо нема, то підключать лише після узгодження. В нас було від подачі заявки трохи менше року.