БолеИменее• 05 января в 21:00

Хто має досвід доглядання

Є така ситуація, були колись відносини, тепер він сам жив років 10, тепер у нього діабет, пішла гангрена, відрізали одну ногу, на черзі ще один палець на іншій нозі. По людські хочу допомогти, доглядаю, є дальні родичи, вони тіки телефоном розумні. Вже витратила на операцію 35 тищ, у нього кредитка на 45+60 в іншому банку. Долги по квартирі. Щоб не втратити грощі- оформили опікунство за право спадщини житла. Купляю ж їжу, готую, доглядаю.
От задумалась, раптом шо зміниться, і я лишусь без грошей. Бо він як загнаний звір, воно і зроуміло.
Як краще оформити витрати саме на догляд, ліки? розписка?
Дай подивлюся• 05 января в 21:03
Дарственную пусть пишет на квартиру сейчас
Кашпо• 05 января в 21:04
Ви оформили опікунство і він написав заповіт чи у вас договір пожиттєвого догляду чи як його там
Колдунья-вещунья• 05 января в 21:04
Всі витрати фіксувати. Що в умовах догляду,?
Кашпо• 05 января в 21:04
Ответ дляДай подивлюся
Ну йому це нецікаво, він не застрахований, що його виженуть без догляду
Дай подивлюся• 05 января в 21:05
Ответ дляКашпо
А у него большой выбор?
Кашпо• 05 января в 21:06
Ответ дляДай подивлюся
А у него большой выбор?
Так, зараз багато хороших юридичних форм.
Договір довічного утримання і ще якийсь є дуже схожий за суттю, але є нюанси.
автор БолеИменее • 05 января в 21:10
Ответ дляКолдунья-вещунья
умови не фіксували. зробити додаткову угоду і прописати усе?
автор БолеИменее • 05 января в 21:13
Ответ дляКашпо
сенс не забрати квартиру, просто за добротою душевною не втратити своє.
Бо він теж, транжира, продав мами квартиру і за 10 років спустив 17куе на котів і собак двору. Ще і кредит. В квартирі було 7котів, зараз домовилися що лишаеться один, на утримання одного в місяць десь 500грн.
Отак... сам пенсіонер
Кашпо• 05 января в 21:14
Ответ дляБолеИменее
Отак... сам пенсіонер
У вас договір пожиттєвого утримання чи як?
автор БолеИменее • 05 января в 21:15
Ответ дляКашпо
так
Кашпо• 05 января в 21:16
Ответ дляБолеИменее
так
Ну то право власності на квартиру вже ваше, чого переживати? Правда незрозуміло, чому в цьому договорі не прописано все від А до Я. Всі чеки зберігайте обов´язково ще рік після смерті його як мінімум.
Колдунья-вещунья• 05 января в 21:18
Сходіть до юриста. У сусідів так родичі заявились і договір було розірвано.
автор БолеИменее • 05 января в 21:20
Ответ дляКашпо
це роблю. А що буде с кредитами після його смерті? чи вони перейдуть на майно? кредити -обичні картки.
Королева Сарказма• 05 января в 21:23
Запитайте у юриста про кредити. Зазвичай в спадок переходить і майно, і борги. Щось прийняти, а від чогось відмовитись не можна.
Кашпо• 05 января в 21:43
Ответ дляБолеИменее
Звісно, вам переходить все разом.