Плету интриги• 06 января в 09:35
Сегодня рабочий у организаций
Или выходной. В электрику надо
Плету интриги
• 06 января в 09:39
Ответ дляТигрЛьвович
Нет выходных официальных кроме субботы и воскресения ни у кого
Спасибо
Дружная семейка• 06 января в 09:40
Ответ дляТигрЛьвович
А если бы и были, то с чего бы сегодня был выходной?
Natal_ka91• 06 января в 09:51
Мав би бути робочий, якщо якась державна структура. У приватних багато вихідних
Морожена_курка• 06 января в 10:27
І Водохреще, і Святвечір завжди були робочими, навіть до війни. Тому тут ні перехід на інший календар, ні війна не мають значення.
Інша річ, що на свій рахунок/відпустку чи лікарняний ніхто не заборонив брати, тому певного фахівця може і не бути, а загалом установа працюватиме.
Наприклад, тьотя в садочку працює, то вони дружно взяли за свій рахунок на НР. Можливо не всі, чергова група залишилась.