Телячі ніжноСті• 06 января в 17:42
Хто проявляв ініціативу до чоловіка, як ви це робили?
Прохання не писати тим хто буде ʼблаблабла це чоловік має бігати ви себе на смітнику знайшли і тдʼ
Я до нього вітаюсь, запитую як справи, а він думає, що не подобається мені
Шальная коклетка• 06 января в 17:43
Делайте ему комплименты. Может он женат? Или вы не в его вкусе?
Телячі ніжноСті
• 06 января в 17:43
Ответ дляПишущаяся
Якщо б ви йому подобались він би сам ініціативу проявив
Удалено администрацией...
Шальная коклетка• 06 января в 17:44
Ответ дляПишущаяся
Может он ни рыба ни мясо
ХикориДикори• 06 января в 17:44
Якщо ви сподобаєтесь, то йому буде по@уй, чи вітаєтесь з ним, чи ні. Він візьме ініциативу в свої руки. У вашому випадку, хоч кувиркайтеся, поки він рівно дихає на вас. Не зацікавленний.
ХикориДикори• 06 января в 17:45
Ответ дляТелячі ніжноСті
Удалено администрацией...
Може ж вам радять жінки , які з мужиками, а ви чогось без.
Xвостокрутелка• 06 января в 17:45
Йооой, давненько це було. Здається, просто сказала- поїхали в сауну після роботи
Шальная коклетка• 06 января в 17:46
Ответ дляПерезагрузка
Зачем такой для жизни? Тащить его на себе.
Ну может она в него влюбилась, хто знает
ХикориДикори• 06 января в 17:48
А ви не Люда? Бо на роботі зараз в нас є активна жінка, так обхажує колегу, навіть їсти принесла йому))) Він брови тільки підняв , але від їжі відмовився))) Бачила сьогодні каву носила йому))) Але так і вийшла з тою чашкою обратно. Мабудь, як ви, не вірить, що не подобається..
MacOS-ница• 06 января в 17:49
Таких мабуть тільки одразу в ліжко тягнути. Напоїти і тягнути додому, і зривати труси. Задля задоволення своїх сексуальних потреб може й погодиться з Вами бути деякий час поки не знайде ту, яка потрібна.
Ответ дляХикориДикори
Самая обаятельная и привлекательная
Xвостокрутелка• 06 января в 17:49
Ответ дляАтиква
Фу як не романтично
Дуже романтично, сауна у нього вдома 😉
Смажена полуничка• 06 января в 17:50
После первого свидания, сказала, что завтра к нему с вещами приезжаю. Он ответил- отлично, я дома буду к 5 вечера, но могу по пути домой заехать к тебе и помочь с вещами. Ну так и было. Уже больше 20 лет живем. 19 официально расписаны, дочери 17.
ХикориДикори• 06 января в 17:51
Ответ дляЗупка_цем
Автор,а как вы узнали о чем он думает?
Ну як же?)) Пропозицій автору не робить. Автор вважає, що погано вітається, а так би звісно була б пропозиція.
Xвостокрутелка• 06 января в 17:53
Ответ дляСмажена полуничка
Какая вы настойчивая
Треба підробіток• 06 января в 17:56
Та просто делайте как умеете и все. Зачем это притворство. Но большая вероятность что он либо не свободен либо такой и будет что будете на себе все тянуть. Вскоре сами уйдете тк это невыносимо для активного человека.
Смажена полуничка• 06 января в 17:56
Ответ дляXвостокрутелка
Какая вы настойчивая
Незнаю, может быть. В любом случае прывыкла добиваться своего любыми путями. В случае с мужем, сразу поняла, что это именно то, что мне нужно и решила брать. Решила- взяла. Кстати, ни разу не пожалела.
Якось так і живу• 06 января в 17:57
Сказала, що треба повісити карнизи, розраховувала на разовий секс, вже 20 років одружені