Не против• 07 января в 22:49
У вас є заначка?
Багато там?Тільки почала відкладати. Жалію, що не раніше.
Не против
• 07 января в 22:52
Ответ дляТуфли в чешуе
Держфінмоніторинг
Так мене ще не обзивали)
Червона ікорка• 07 января в 22:53
А может не быть? У меня всегда есть. Я без заначки жить спокойно не могу)
Иначе тревога накрывает.
Не против
• 07 января в 22:53
Ответ дляЧервона ікорка
Иначе тревога накрывает.
І якої суми вам достатньо для спокою?
Кредитная• 07 января в 22:54
Коли я виїжджала майже 3 роки тому, було пороівну гривень, доларів, євро. Гривні були на картці, витратила їх за перший рік
Сіґеле-міґеле• 07 января в 22:54
Є рахунки в різних банках,де є гроші.
Що таке заначка,я не зовсім розумію.
Туфли в чешуе• 07 января в 22:54
Ответ дляНе против
Так мене ще не обзивали)
Навчать на роботі всякого матюччя, а я потім людей обзиваю
Червона ікорка• 07 января в 22:56
Ответ дляНе против
І якої суми вам достатньо для спокою?
Чим більше, тим краще) але коли там сума достатня для купівлі квартири - то купую.. і починаю знову ничку робити
Зазвичай більш-менш спокійно коли тис20$ хоча б лежить
Таракашечка• 07 января в 22:57
Одну заначку вже витратила на першочерговий внесок по іпотеці. Зараз вже назбирала 6000 доларів, бо треба щоб були гроші на випадок,якщо захочу закрити іпотеку
Хата на мати• 07 января в 22:57
Ответ дляНе против
Не податкова))
Ага, ага розкажіть))) А потім в новинах:’ по опросам люди живуть не бідно, підняття заробітної плати в цьому році не буде’
Хата на мати• 07 января в 22:58
Ответ дляНе против
Дєвочки, до якої суми копити? Якої суми достатньо?
Копіть завжди. А до якої ви можете?))
Ростки жимолости• 07 января в 22:58
Ответ дляНе против
все очень сильно зависит от Ваших потребностей, кому-то 10к гривен резервных достаточно, чтобы чувствовать себя комфортно, кому-то 20к долларов не дают уверенности
Таракашечка• 07 января в 22:59
Ответ дляСіґеле-міґеле
Є рахунки в різних банках,де є гроші.
Що таке заначка,я не зовсім розумію.
В моєму розумінні це нз для певних цілей, або як фінансова подушка для непередбачуваних подій, про заначку знаєте лише ви)
Червона ікорка• 07 января в 22:59
Ответ дляНе против
Ніякої не достатньо)) зі збільшенням суми ростуть потреби
Не против
• 07 января в 23:01
Накопила я 30 тис. грн. От думаю, стоп, чи дальше економити на чомусь ...