svitochkaa• 11 января в 06:36

Скандал. Порошенко, Медведчук. Віджата нафтова труба

... тривають кримінальні справи по ’трубі Медведчука’, яку ’гетьман’ разом з кумом путіна ’позичили’ в України - пише політичний експерт Петро Олещук.

За інформацією яку наводить Олещук, згадуючи публікацію видання ’Дзеркало тижня’, Порошенко з Медведчуком через росіян незаконно привласнили нафтопровід ’Самара-Західний напрямок’ (в народі – ’труба Медведчука) в 2016 році. Тоді за словами журналіста-розслідувача Юрія Ніколова, труба була своєрідним бартером між путіним та Порошенком. Це було своєрідне ’дякую’ від путіна Порошенку за завод Порошенка в Криму, який перейшов у власність росії.

’Як розповідав сам Медведчук, у схемі ’труби’ була задіяна фактично вся верхівка державного апарату, починаючи з на той час президента Порошенка і закінчуючи міністрами, правоохоронцями і тими, хто безпосередньо реалізовував цю схему. За даними з відкритих джерел труба обійшлась Порошенкові всього $23 млн. і за рік заробляла 42 млн доларів. Якщо помножити на 5 років, поки труба перебувала у власності ’гетьмана’, Петро Олексійович заробив, а Україна, відповідно, понесла збитків на $210 мільйонів’, - зазначає Олещук.

Як відомо, в 2023 році Верховний суд остаточно визнав за державою право власності на українську частину магістрального нафтопродуктопроводу ’Самара — Західний напрямок’, забравши її у Порошенка та Медведчука.Порошенко ще не відповів за нафтопродуктопровід, який разом з Медведчуком і росіянами віджали в України https://www.unian.ua/society/poroshenko-shche-ne-v... https://t.me/znua_live/184738
автор svitochkaa • 11 января в 06:37
і зброю продавали.і на трубі сиділи.хіба людям було до війни?
Antiprom• 11 января в 07:43
Після 2019, без сумніву, без Порошенка і його труби стало краще жити, а після 24.02.2022 так взагалі в Україні не життя- а казка. Казка настільки захоплива, що довелось навіть кордони закрити, щоб люди не розбіглися по світу від щастя..
Antiprom• 11 января в 07:50
І треба більше говорити про трубу і Порошенка, щоб меньше говорити про те перед 24.02.2022 найвеличніший преЗЕдент України, яйценосний бубочка, елементарно, не підписував наказа, які дали б можливість зСУ почати мобілізацію і дозволили їм почати будівництво фортифікацій, а також розсадив на важливі посади зрадників що в суммі дозволило ворогу окупувати 2/3 територій Херсонської иа Запорізької обл, втратити Азовське море та ЗАЕС..головна проблема у нас це Порошенко...
smilingsky2010• 11 января в 07:52
Судя по всему, скоро выборы
Басина• 11 января в 08:40
От падлюка. Віджав трубу у москалів)) а що б націоналізував суд в 2023, якби не віджав? Дулю з маком?
Ночка_темная• 11 января в 08:44
Ответ дляAntiprom
То що тепер, не розслідувати та не оприлюднювати нічого, випустити абсолютно всіх злочинців, не обговорювати та простити всі злочини та неправомірні діяння, бо раз з 2019 не стало краще, то треба про все мовчати та забути?
А починати щось розбирати, оприлюднювати та саджати знову, за вашою логікою, треба почати, лише коли стане краще? Хай витягають побільше грішків і по, і зе, щоб жоден з них не мав можливості вилізти в президенти, а що обидва будуть лізти- сумнівів нема.
Falcon82• 11 января в 08:58
Коловорот лайна в політичній верхівці України
Antiprom• 11 января в 10:57
Ответ дляНочка_темная
Звичайно ні, але розслілувати треба і діяння навеличнішого ТАКОЖ і щоб він відповів перед законом за свою злочину бездіяльність перед Повномасштабною ...а то про трубу можна говорити а про колосальні втрати територій, моря та людей під час преЗЕденства найвеличнішого мовчанння.. до речі, що там з бакановим? Відповів перез законом? а де син його?
еліт• 11 января в 11:38
Так а що змінилося, тільки інший президент який цю корупцію приумножив і підтримує, тому вони і протистоять один проти одного хто більше вкраде
cheryl• 11 января в 13:19
А що клоуну заважало з 2019 го покарати за це винних?
виктория7аас• 11 января в 13:25
Ответ дляsmilingsky2010
Судя по всему, скоро выборы
Порошенко к трубе вообще никаким боком Труба рос Транснефтью продана швейцарской International Trading Partners AG,в 2015 году Позднее национализирована ,сейчас пустая технологическое топливо украдено персонал прикарпатнефтетранс сокращен и спецы свалили в рашу в Транснефть Медвечуктоже притянут так как в совете директоров швейцарского собственника был Богдан Казак брат Тараса Казака однопартийца Медведчука .Итог Украина больше не транзитер газа,нефти и аммиака порядка 5 миллиардов в год минус дохода ГТС ,Одесса Броды и т.д металлолом и переплавка на аводах Пинчука .Зачем аграрной стране с депопуляцией промышленность и транзит???
Mrs.Ochmonek• 11 января в 14:04
Саме тому пєтя переписав бізнес на сина, на випадок вироку з конфіскацією.
Саме тому Порошенко ніколи нічого не каже поганого про Медведчука , стидливо мовчить про подєльніка )
Mrs.Ochmonek• 11 января в 14:06
Ответ дляcheryl
Те саме, що і Порошенку в 2014 )
Mrs.Ochmonek• 11 января в 14:08
Ответ дляБасина
От і Петро так вважає: чим хтось інший обиратиме народ України, то хай уже це краще буду я
Mrs.Ochmonek• 11 января в 14:10
Ответ дляAntiprom
Який наказ про мобілізацію не підписував Зеленський і коли саме, просвітіть будь ласка. Ви згодні, що повна мобілізація потрібна була ще в 2021?
Mrs.Ochmonek• 11 января в 14:19
Нагадаю, з березня 2014 року Медведчук перебував під санкціями США «за підрив безпеки, територіальної цілісності та демократичних інституцій України».
Але Порошенкові це було ок. І медведчуку - зелене світло в бізнесі і в політиці.