Глас_Народа• 15 января в 14:44
Орендодавець зайшов у квартиру без дозволу
Друзі, сталася неприємна ситуація. Тиждень тому орендували квартиру і заїхали. Квартира здавалася в оренду через ріелтора. Орендодавці сімейна пара похилого віку, але квартира була дарована дочці і договір уклали на дочку. Оригінали документів були пред´явлені. Дочка орендодавця була відсутня (це моє найбільше упущення). Через тиждень, сидимо на квартирі і хтось починає ломитися у двері. Перше, що прийшло в голову - то якісь шахраї нас кинули. Двері відкривати не хотілося, взагалі розгубилися і не знали, що робити. Потім вони кажуть, що це господарі. Вони відкрили двері своїм ключем і зайшли. З´ясувалося, що це була дочка. Її батько зненацька помер і вона прийшла з´ясовувати, хто живе в цій квартирі. Вона знала, що квартира здана, вона отримала гроші і договір. Але я не розумію цю істерику і гупання ногами в двері.
P.S. Ми з чоловіком за день до цього змінили сімкарти на іншого оператора і не встигли, а скоріш за все забули попередити орендодавців. Бо ми їх не чекали.
Власниця квартири каже, що це сталося із за того, що ми не брали слухавку.
Але я все одно не розумію цієї істерики, коли квартиру здали з її відома і вона має гроші і договір. Чи мала вона право так себе поводити? Потім вона попросила скинути копії паспортів їй на телефон. Я попросила теж зі своєї сторони її документи. Під час візиту вона спитала, чи можна оглянути квартиру, я їй відмовила, але вона все одно вломилася.
Після всього цього нас тіпало цілий день, а то і два. І чесно кажучи не хочеться там більше жити з такою хазяйкою. Але гроші заплачено за 2 міс. І ріелтору 50%. Що робити?
Хто що думає про таку ситуацію?
ніколи такого не було• 15 января в 14:47
Ну и вы странные, мягко говоря. На телефон не отвечают, дверь не открывают.
Кондуктор троллейбуса• 15 января в 14:47
Автор, Вы пишите, что она сказала, что отец умер. Все вот только-только получается?
Ворую вкусняшки• 15 января в 14:47
Сим карты ума хватило сменить, а замок в квартире нет?
Глас_Народа
• 15 января в 14:47
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Да, только умер.
Яйцеголовая• 15 января в 14:48
Ответ дляРяженка
Полицию вызывать
На кого? На собственника квартиры?
Глас_Народа
• 15 января в 14:48
Ответ дляВорую вкусняшки
Чи можна міняти замок без дозволу орендодавців?
Кіна не буде• 15 января в 14:48
Ответ дляГлас_Народа
звісно ні
Физрукая• 15 января в 14:48
А как Вы подписали договор с собственником, если его не было ???
Фактически Вы заселились незаконно.
Ворую вкусняшки• 15 января в 14:49
Ответ дляГлас_Народа
Как будто это вас волнует. Чего не волновало, когда сим карты сменили и не сообщили хозяину об этом?
Яйцеголовая• 15 января в 14:49
Ответ дляВорую вкусняшки
В чужой квартире 😂
А я нівроку• 15 января в 14:49
не згідна з діями господарки квартири, але й ви дуже перебільшуєте ситуацію. Квартиру вона має право оглянути все ж таки. Поліція не сильно допоможе - вона власник. А далі вирішуйте - ви завжди можете з´їхати.
Мир Мир Мир!• 15 января в 14:49
Странная дамочка. У нее отец умер, а она в квартиру к квартиросъёмщикам побежала сразу
Швидка Настя• 15 января в 14:49
чудні саме ви автор.
телефони ви змінили, не попередили.
власниця має право знати кому здали житло і в якому стані воно. тим паче, що в неї була причина це зробити після смерті батька.
телефони ви змінили, не попередили.
А я нівроку• 15 января в 14:49
Ответ дляГлас_Народа
ні звичайно)
Банан-барабан• 15 января в 14:50
Я бы на месте дочки орендодателя поступила бы так же, вы сменили номера телефонов и не предупредили человека, мало ли что в квартире творится. Сами виноваты в этом. То что она пошла смотреть квартиру когда вы ей запретили это уже проступок с ее стороны конечно.
Глас_Народа
• 15 января в 14:50
Ответ дляМир Мир Мир!
Риелтору звоните
Ріелтору дзвонила, але вона спочатку не відповідала, а потім сказала, що ми повинні зрозуміти власницю, бо вона зараз в шоковому стані і ми самі винні , що змінили сімкарти
И__р__и__н__а• 15 января в 14:50
А как собственник квартиры должен себя вести
Трубку не берет ?
Дверь не открываете ?
Может вы там умерли?
Она за вас переживала!!!!
Трубку не берет ?
Дверь не открываете ?
Может вы там умерли?
Она за вас переживала!!!!
12 галюцинаций• 15 января в 14:51
У нас так было. Съехали сразу. Но снимали напрямую. На вашем месте я бы требовала у риелтора искать бесплатно другую квартиру и разбираться с залогового стоимостью. Мало ли тз-за чего вы ре отвечали на звонок. Могли уехать за границу, могли не слышать могли просто не хотеть. Время оплаты за следующий месяц не пришло. Нет, ори не имели права ьауое творить. Я бы не зотела иметь с этими людьми больше ничего общего. Не лозвонились- их проблемы.
Мир Мир Мир!• 15 января в 14:51
Ответ дляА я нівроку
Квартиру только предупредив заранее и договорившись о встрече имеют право осматривать!
Ворую вкусняшки• 15 января в 14:51
Ответ дляЯйцеголовая
В чужой квартире 😂
На момент действующего договора, эта квартира автора. Ещё неизвестно, у кого ключи кроме хозяйки есть. Ушел на работу, пришел, а квартиру ограбили. И вскрыли родным ключом. И локашывай потом, что ключи дали только у квартиранта и у хозяйки, а не у любовника хозяйки или свекрухи.
А я нівроку• 15 января в 14:51
Ответ дляГлас_Народа
ну ви не винні. Нема чого бути власниці в шоці. І так само вас немає чого аж так теліпати - ви могли спитати хто і відкрити двері.
Яйцеголовая• 15 января в 14:51
Ответ дляРяженка
Да
И что сказать полиции? В чем правонарушение? Живем в арендованной квартире , номера телефонов сменили, дозвониться до нас невозможно. Двери не открываем. Пришла собственница и хочет зайти в свою квартиру?
А я нівроку• 15 января в 14:52
Ответ для12 галюцинаций
ріелтор пошле далеко) требуй-не требуй