Сарафанное радио• 16 января в 12:54

035 Філологія чи 014 Середня освіта (по 2 іноз.мови) . Ціль - рівень знань мов.

На філологію на бюджет донька не проходить, контракт - дуже дорого (тільки 2грант)
Питання: чи на спеціальності Середня освіта (2 іноз.мови) можна отримати гідний рівень знання мов?

Є ще навчання паралельне, економічна освіта.
Чаклунка-ведунка• 16 января в 12:55
звучит как фантастика. проще уж бесплатно самой язык учить
Дружная семейка• 16 января в 12:56
Ні те, ні інше,якщо пед.
БезникаЯ• 16 января в 12:56
автор, лучше уж с репетитором
автор Сарафанное радио • 16 января в 12:57
Ответ дляДружная семейка
Ні те, ні інше,якщо пед.
в тому ж Шевченка є те і те, але потягнемо Середню освіту
Ответ дляБезникаЯ
автор, лучше уж с репетитором
це зрозуміло і так, я зараз про освіту в універі
Скляна миша• 16 января в 12:59
Не знаю що за паралельна освіта, але бюджет може бути тільки один
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:00
Ответ дляЧаклунка-ведунка
ну чомусь в 2024р вступників було найбільше на філологію після психології)
Всі вони могли б мати репетиторів або самі безкоштовно вивчати, але ні, навчаються в університеті
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:01
Ответ дляСкляна миша
контракт
harmyder• 16 января в 13:01
Середня освіта - це яка спеціальність буде?
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:02
Ответ дляharmyder
спеціальність ’англ.м і зар.літ’
але є освітні програми, де йде 2мови
Поторописька• 16 января в 13:05
Яка кінцева мета у вашої доньки? Вона збирається працювати саме у цьому напрямку чи мета вивчити мови? Бо їх краще вчити самостійно,з репетитором чи на курсах. Немає сенсу платно вчити це в університеті, якщо це не буде саме професією в подальшому.
harmyder• 16 января в 13:06
Ответ дляСарафанное радио
спеціальність ’англ.м і зар.літ’
але є освітні програми, де йде 2мови
Я сама філолог за першою освітою. Якщо вона уже отримує економічну освіту, то буде важко і непотрібно проходити ще раз загальноосвітні предмети за програмою середньої освіти. Замість цього заради суто вивчення мов краще з репетитором займатись.
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:07
Ответ дляПоторописька
мета вивчення мов і мати студентське життя
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:08
Ответ дляharmyder
вони там дуже відрізняються
harmyder• 16 января в 13:08
Ответ дляСарафанное радио
Вона має студентське життя там, де вивчає економіку? Чи це не ВНЗ?
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:09
Ответ дляharmyder
дистанційна форма
Поторописька• 16 января в 13:10
Ответ дляСарафанное радио
дистанційна форма
У такому випадку вона не вивчить нормально ні одну, ні другу спеціальність. Дуже важко тягнути 2 програми паралельно.
Не пириживай• 16 января в 13:10
А донька потягне два вуза,студентське життя і повноцінне вивчення 2 мов?
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:12
Ответ дляНе пириживай
англ.м - має рівень В2, інша мова - буде з 0
на дистанц.формі - не так важко як здається)
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:13
Ответ дляПоторописька
згадайте медиків, там як за 3 універи)) нічого навчаються, головне бажання
миссАрфография• 16 января в 13:24
Ответ дляСарафанное радио
Автор, а вы на бакалавра или магистра собираетесь? Дочка закончила бакалавра по английской филологии в КНУ, нет там студенческой жизни, все 4 года, кроме первого семестра на удаленке, на специальности одни девочки, маличиков пару человек всего было. Английский знать будет, т.к. там все предметы идут на английском, а вот со вторым языком, если с нуля, то будет печалька. Если вам дорого контракт в КНУ, рассмотрите еще Лингвистический и Гринченка
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:30
Ответ длямиссАрфография
бакалавр
Крижана бурулька• 16 января в 13:33
Ответ дляСарафанное радио
дистанційна форма
Можно попытаться перейти на дневную форму обучения. Но опять таки студенческая жизнь не настолько весёлая какой может представиться в мечтах если у неё не будет денег
Вилами по воде• 16 января в 13:34
Ответ дляСарафанное радио
Друге буде, перше - сумнівно) Якщо що, донька вчиться в КНУ в ін-ті філології. Якщо ваша донька планує працювати вчителем, хай іде на середню освіту. Головне - в Драгоманова не йти. Але і в Шеві на глобальні знання не сподівайтеся. Моя просто удосконалює трохи те, що мала перед універом. Але в неї інша спеціальність
миссАрфография• 16 января в 13:41
Ответ дляСарафанное радио
бакалавр
Ну про студенческую жизнь я вам написала. Учеба была дистанционной, какой она будет в следующем году, неизвестно. Второй язык с нуля до хорошего уровня не выучит, по примеру моей и дочки знакомых, выбрала вторым не тот язык, который учила в школе, а вся группа была из тех, кто уже раньше язык учил, в результате преподаватель ориентировалась на них. Третий язык все уже учили в одинаковых условиях, но как-то мало на него было времени, тоже довольно поверхностно. Плюс там сейчас есть проблемы с преподавателями, многие уехали.
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:46
Ответ дляКрижана бурулька
що у вашому розумінні немає грошей?))
в мене і моїх одногрупників теж їх небагато було, але студентське життя було насиченим), і скільки таких
не тими мірками ви думаєте
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:49
Ответ дляВилами по воде
а що не так з ним?)
Вилами по воде• 16 января в 13:55
Ответ дляСарафанное радио
а що не так з ним?)
З чим?
автор Сарафанное радио • 16 января в 13:58
Ответ дляВилами по воде
З чим?
Драгоманова)
Вилами по воде• 16 января в 13:59
Ответ дляСарафанное радио
Драгоманова)
Скотився донизу дуже сильно. Знань нуль, йдуть туди лише ті, хто НМТ провалив(
Краще вже Грінченка розглядати