Херсон це Україна• Изменено 16 января в 20:28
Де в Україні обстежити серце мамі?
Живемо в Полтавській області,але готові поїхати на обстеження в інший регіон. У мами проблеми з серцем давно. Проліковується,прокапується регулярно. Зараз сімейний лікар рекомендує їхати в кардіо центр в Полтаву робити точно не скажу яку процедуру, бо мама не запам,ятала,як вона називається. Я думаю обстеження судин через вени. Хто може порекомендувати хорошого кардіолога і де конкретно можна гарно обстежити серце.
Работать надо• 16 января в 20:29
Для початку зробіть коронографію. Вже по результатам буде зрозуміло: стент / шунтування тощо.
І вже тоді шукати лікаря
Оле Лукойе• 16 января в 20:35
Ответ дляСанта Барбара
паховое шунтирование
Це як? Ви розумієте що таке шунтування?
Крапипопка• 16 января в 20:56
Я не ,як в Полтаві. Знаю, що в Центрі Серця добре. Направлення і запис.
Крапипопка• 16 января в 20:57
Ответ дляСмурфетта
А порадьте, будь ласка, в і-ті серця лікаря
Там багато відділень. Спочатку УЗД і консультація, а потім вже направлять,куди треба
Стріляний птах• 16 января в 20:59
В Полтаву запрошують фахівців з Києва і дуже гарні спеціалісти в новому кардіоцентрі. Чого вам не так хтозна, але то ваш вибір. Робили влітку там операцію, то все за прайсом, ніяких хабарів. За направленням можете і в Київ, якщо вам так краще. Ми після тих фахівців тут доліковувались
Пилосмок працює• 16 января в 22:29
Беріть направлення до карділога, запишіться в поліклініку інституту Стражеско, там на прийомі лікар зорієнтує,