ПриснитсяЖЕ• 17 января в 17:03

Рочок дитині, Київ, Оболонь

Дівчатка, за два тижні дитині рочок, кинулась шукати місце - може порадите гарні місця для святкування такого заходу?
Людей багато не плануємо, але хочеться, щоб було щось затишне, гарне.
Найкраще було б район Оболонь. Буду вдячна за поради
БеллаДонна• 17 января в 17:16
Принада, але в них якась дивна система бронювання. Сказали, що все зайнято, взяли телефон, почали пропонувати святкувати не в вихідний. Коли майже знайшли в іншому місці, перефонували, сказали, що місце знайшлося...
Mrs.Sexuality• 17 января в 17:19
плюсую за Принаду
Ms. Сама прямота• 17 января в 18:47
В минулому році (рівно рік тому) святкувала ДНар. дитини 5 років в Принаді (як вище також рекомендують). Чим сподобалось: тим, що я там живу і не треба нікуди йти, їжа нормальна. По грошам вийшло на 11 людей приблизно 11 тис. грн. Алкоголю ми випили 2 пляшки ігристого вина іх. Торт принесли свій, замовляли на Івасюка, 24-а (в сусідньому будинку). Є дитяча кімната, але не знаю, чи дивляться там за дітьми. У мене діти постарше
Ще додам, що сиділи окремо, трохи людей проходило, але не по самому залу
Ще із закладів радила б Буффаліно на Тимошенка (Лукяненка), 18
Указка• 17 января в 22:00
Бля, рочок, я думала діагноз . Поки не зайшла в тему.