Додаю напруги• 17 января в 19:37
Вопрос к женщинам
Мне 26, раньше цикл был 30-31 день и длительности месячных 6-7 дней
Сейчас последние два три цикла стали короче (27-28) дней и по длительности 5 дней максимум
Есть причины для волнения или это возрастные изменения?
Летом была у гинеколога, базовый осмотр и анализы, все хорошо показало
Изменения начались после легкой операции по проктологии под общим наркозом, но прошло уже 4 месяца, а все так и осталось, может совпало просто
Любви вам!• 17 января в 19:39
27-28-супер цикл,тільки тиждень дуже довго.В вас наче зменшився і проміжок і час,навіть краще так.
Додаю напруги
• 17 января в 19:46
Ответ дляЛюбви вам!
Я теж думала, що тиждень багато, а зараз лякаюсь, коли розумію що 5 день вже як останній
Бо я ще схудла на 14 кг за 10 місяців, не критично без голодовок, але думала може вже щось пішло не так чи може з віком це норма
Ласую колобками• 17 января в 19:49
Похудання то було за власним бажанням і зусиллями? (знижували калорійність, більше займалися спортом тощо) Чи то само собою вийшло? Якщо само собою треба негайно обстежуватися. Якщо то за власним бажанням, то я проблем не бачу.
Любви вам!• 17 января в 19:50
Ответ дляДодаю напруги
В мене все життя 2 дні по часу і 25/26 днів проміжок
Додаю напруги
• 17 января в 19:50
Ответ дляЛасую колобками
Ні, це за бажанням, невеликий дефіцит
Аналізи на вітаміни та загальні в нормі
Бо в вересні на операцію здавала якраз
Аналізи на вітаміни та загальні в нормі
Бо в вересні на операцію здавала якраз
Додаю напруги
• 17 января в 19:50
Ответ дляЛюбви вам!
Не знала навіть, що так буває, дякую, що поділились
Додаю напруги
• 17 января в 19:51
Ответ дляЛасую колобками
Тоді я особисто проблем не бачу згідно описаного
Дякую
Щаслива Я• 17 января в 19:56
Так бывает, всю жизнь может как то менятся. У меня после родов каждый раз менялся, 3 раза.