Сіґеле-міґеле• 18 января в 18:57

Дівчата, хто брав такі цукерки з сухофруктами? Смачні чи фігня?

Козяка-маляка• 18 января в 18:58
Домашний чернослив в шоколаде мне вкуснее. Этот как измельчённый.
Слава Українi• 18 января в 19:00
Мне фигня любые сухофрукты в шоколаде. А вам - не знаю
УраганнаЯ• 18 января в 19:00
Їсти можна
Байрактарна• 18 января в 19:02
Мені подобаються, але не всі.
ПробілНеПрацює• 18 января в 19:05
в пластилиновой глазури
Гарнюнька• 18 января в 19:06
Мені занадто солодкі були.
Проня_Прокоповна• 18 января в 19:06
Нормально. Для невибагливих - навіть смачно. Під сумнівом якість шоколаду, якщо то шоколад, до сухофруктів жодних претензій.
Советничаю тут• 18 января в 19:06
Они ужасны. Шоколад-одно подобие
Робот Вертер• 18 января в 19:14
Нам в сім‘ї подобаються, тільки в нас таких не бачила, інші фірми. Курага та чорнослив більше всього подобаються, ананас, полуниця. Колись брала всіх по дві штучки, деякі не сподобались - саме смак сухофрукту, деякі сильно незвичайно, наприклад, диня - на один раз пішло.
Svitlo_• 18 января в 19:45
Мені фігня.
Жирафовое варьенье• 18 января в 19:48
Фирма Асал фигня.особенно ананас.там не кусочки,а какая то жижа перемеленая.я все попробовала.фу
66сезон666серия• 18 января в 21:07
Раджу спробувати гощанські цукерки ,,Пригощайся’
Жерица ночи• 14 февраля в 13:36
чорнослив в шоколаді смачний
Жерица ночи• 14 февраля в 13:38
І брауні також. Інші не куштувала.