Розумна Губка• 19 января в 11:15

Аналіз крові на залізо. Чи звертатися до лікаря?

Добрий день. Дівчата, хто знається і не важко, подивіться, будь ласка. Ніби все у межах, але багато що близько до нижньої границі.
Анонім Завгосп• 19 января в 11:19
Корона 100%, +вагітність
Додаю напруги• 19 января в 11:23
Вы с таким ферритином как живте? Точнее как существуете?
Апофиозная• 19 января в 11:24
В мене залізо 5,62 при нормі 10 і вище. Теж думаю що робити?
автор Розумна Губка • 19 января в 11:25
Здавали, бо апетит поганий, волосся ледь росте. Я не правильно написала, до лікаря піду, але хотіла знати, чи це анемія вже, чи ще ні.
Дитина 5 років.
Анонім Завгосп• 19 января в 11:26
Ответ дляАпофиозная
Арматуру смокчіть/гризіть
Додаю напруги• 19 января в 11:27
Ответ дляРозумна Губка
Дитина 5 років.
При таком ферритине организму не до волос, как бы хватило на жизненно важные органы
автор Розумна Губка • 19 января в 11:27
Всім дякую.
Ашотакоя• 19 января в 11:55
У детей ферритин должен быть выше 30, я бы ещё сдала б12 и фолиевую, чтобы определиться сразу с препаратами для лечения
ГороховаЯ• 19 января в 12:27
Это Вы в Испании?
автор Розумна Губка • 19 января в 12:43
Ответ дляГороховаЯ
Это Вы в Испании?
Так