Iryyyna01• 19 января 2025

Секс з чоловіком

З чоловіком разом 10 років. Завжди у відносинах все було спокійно та добре, народилась дитина. Чоловік як людина хороший, надійний, є певні нюанси які мене не влаштовують ще й дуже не влаштовуючи, але як кажуть "очі бачили що руки беруть". З´явився коханець 4 місяці назад, спочатку нічого, а потім почала розуміти що закохалась. Хоча розумію, якби любила чоловіка, то наврядчи змогла би підпустити до себе іншу людину. Ну або просто була спроба закрити пустоту таким способом. З чоловіком весь цей період секс був всього декілька разів і то після я завжди плакала, взагалі не хочу його...ніяк...от ніби і все добре в сім´ї (зараз з коханцем не спілкуємось), але не відчуваю нічого є, мабуть просто прив´язаність є якась і все. У кого була така ситуація? Можливо це просто криза у стосунках? Можливо в мене закінчились почуття? Хоча щоб прям розводиться, то ні..
porf• 19 января 2025
Без анонима ,вряд ли тема пойдет.
Onyx83• 19 января 2025
Ответ дляporf
Без анонима ,вряд ли тема пойдет.
Автор с начала года бредит одной и той же темой, а все на месте топчется.
GirlSuper• 19 января 2025
Ответ дляporf
Без анонима ,вряд ли тема пойдет.
Уже была тема.
GirlSuper• 19 января 2025
Ответ дляOnyx83
Памагити только по теме
Джемма• 19 января 2025
Надо разводиться. Смысл плакать? Как раньше спокойно уже не будет.
Odilie• 19 января 2025
Ответ дляДжемма
Так любовник спит с замужней дамой без претензий. Зачем она ему нужна свободная?
Іллюха Перчик• 19 января 2025
З´явився коханець 4 місяці назад - сама розвалила сім´ю.Які запитання далі можуть бути?Те що ви думаєте далі або що вам здається - вже немає ніякого значення.Ваш чоловік навіть за Біблійними законами має повне право від вас піти тепер.Величезний гріх ви зробили - за який будуть величезні наслідки.
Джемма• 19 января 2025
Ответ дляOdilie
Написано! Зараз з коханцем не спілкуюсь.

Але секс з чоловіком викликає огиду? Для чого себе мучати? Коханець тут був тільки каталізатор.
Іллюха Перчик• 19 января 2025
Ответ дляДжемма

Жила з хорошим чоловіком і батьком,мали спільну дитину але їй захотілося метеликів в животі і вона плюнула на свою родину і пішла скакати на банані іншого мужика.Що тут ще обсуждати?Це буде мати великі наслідки в майбутньому.Це огидно.
Іллюха Перчик• 19 января 2025
kissulichka• 19 января 2025
Ищи женщину
useruseruser• 20 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Илья,привет.
useruseruser• 20 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Успокойся,пожалуйста,не нервничай.
useruseruser• 20 января 2025
Автор,тут два варіанти:
1) Розлучення.
2) Змиритися і терпіти далі і жити два життя.