Моя улюблена страшко• 21 января в 09:33

Психотерапевт у держ.закладі Київ, не можу знайти?

В ін-ті пропонує лише приватні, за величезні гроші. Мають , напевно ж, бути в держ лікарнях, підкажіть?
Дякую.
В моїй місцевій звісно немає такого, на жаль
руки_Крюги• 21 января в 09:39
В нашей поликлинике есть , например, отделение реабилитации. Там врачи, к которым через интернет не запишешься. У нас там и психотерапевт есть.
Думаю, стоит спросить у вашего семейного.
автор Моя улюблена страшко • 21 января в 09:42
Скажіть, будь ласка, що це у вас за поліклініка, спробую подзвонити, запитати.
Сімейний сказала, що вона лише дає направлення, а далі самі шукайте десь...
автор Моя улюблена страшко • 21 января в 09:43
Ответ дляруки_Крюги
Маю декілька думок• 21 января в 09:44
У нас в городе они есть в ПНД. В Хэлси не высвечиваются
Плакулька• 21 января в 09:44
Это психиатр в госклиниках
руки_Крюги• 21 января в 09:50
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я не в Киеве.
И.О. человека• 21 января в 09:51
Ответ дляМоя улюблена страшко
Можете, будь ласка, показати направлення до психотерапевта?
Анонім Секретар• 21 января в 09:52
В ПНД пошукайте. Їх в хелсі може не бути, але відділення медичної психології там мають бути.
Анонім Секретар• 21 января в 09:54
Мені ще давали направлення в лікарню на Кондратюка, там відділення пограничних станів, думаю теж є спеціалісти.
Клин_Кляйн• 21 января в 09:56
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ваша сімнйна такого сказати не могла, бо направлень до психотерапевтів не існує.
До державного психіатра та гінеколога звертаються без направлень.
Відрийте додаток Хелсі та шукайте психіатра в державній кліниці.
Психотерапевт - це тількі не державні та за гроші.
175см55кг19лет (она)• 21 января в 10:22
Ответ дляКлин_Кляйн
От щодо гінеколога - існують направлення, але вони не є обов´язковими, можна просто так прийти. Бо мені виписала моя лікарка направлення на консультацію гінеколога, але то через те що я в нього не була сто років, прийшла з незрозумілою температурою, без орві, мені до усіх до кого можна, напхали направлень.
А от психіатрія державна справді існує поза хелсі та направленнями, то окрема держава, так би мовити. Записатися можливо по телефону або прийти у реєстратуру. Щодо ’безоплатності’ - так, це можливо, але треба заводити картку у закладі, підписувати якусь інформовану згоду, ще там щось про передачу даних та статистику. Сказали, коли одужаєте, ми усю інформацію видалимо. Або сплачуйте 450 грн.
Чесно кажучи, моя тривожність ( з приводу якої я і зверталася) у той момент зашкалила, і ніяких карток я не схотіла заводити. Це ж фактично облік у дурці, навіщо мені таке щастя. Тому я обрала другий варіант, заплатила півтисячи за рецепт на сраний атаракс, який мені могла й сімейна лікарка виписати, та не дуже уважну та доброзичливу розмову з втомленою психіатринею, на яку у коридорі чекали справжні хворі.
Так собі досвід, якщо буде потреба, краще виділю 1500 грн та звернуся до платного фахівця.
И.О. человека• 21 января в 10:31
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дарма ви боїтеся, це ніякий не ’облік у дурці’. Це просто картка саме в цьому медзакладі, навіть терапевт чи психіатри з іншого медзакладу не будуть в курсі. Виключення: якщо раптом діагностовані важкі психічні хвороби, які обмежують кермування автомобілями чи володіння зброєю - так, поставлять ’на облік’. Але ваші тривожні стани точно в цю категорію не попадають.
Маю декілька думок• 21 января в 10:36
Ответ дляКлин_Кляйн
Есть направления к психиатру. Мужу давали. Обычное, электронное, на телефон смс приходила.
175см55кг19лет (она)• 21 января в 10:56
Ответ дляИ.О. человека
Ну я ж тьотя тривожна, то й подумала - біс його знає шо вони понаписують, бо просто можуть і що треба робити щоб ’одужати’. Факт заведення картки ставить мене у вразливе становище, як не крути. Щоб не прийшлося доводити, що ти просто поряд стояв, як то кажуть.
Я теж подумала про права - весело було б їх позбавитися, про зброю - бо є у планах отримання дозволу, а також про роботу, яку хочу міняти та цілюсь у досить серйозний заклад, де буде перевірка від служби безпеки.
Вирішила, що півтисячі то ніщо, перед таким ризиком, хай і невеликим.
И.О. человека• 21 января в 10:59
Ответ для175см55кг19лет (она)
Якщо у вас не шизофренія, то вам абсолютно нічого не загрожує.
Не за Будка• 21 января в 11:23
Психоневрологічні диспансери є в кожному районі. Їх немає в хелсі. Там навіть лікарі на кожну адресу закріплені.
Отжигающая• 22 января в 03:08
Ответ для175см55кг19лет (она)
Атаракс принимали?
Как он Вам?
175см55кг19лет (она)• 22 января в 11:39
Ответ дляОтжигающая
Атаракс принимали?
Как он Вам?
Особисто мені - не дуже, звісно він прибиває, добре сплю, але на наступний день маю якесь похмілля, трохи овочевий стан - навіть боюся за кермо сідати, бо відчуваю, що мої реакції трохи не того. Спробувала половинку таблетки, наче краще, певно я дуже чутлива до цього препарату.
Але то все індивідуально, чоловік он мого атараксу під´їв - бо на роботі усі нерви вимотали та залізла йому думка, що звільнять, бо не справляєтся, ходив трусився. То йому абсолютно ок, підійшло, жодних проблем, ще прищі пройшли якимось дивом - мабуть вони мали алергічну природу, бо атаракс це ще й антигістамінне.