Лукава_Кiшка• 21 января в 11:10

Кто пользовался таким СС?

Чем заменили? Мне этот очень подошел, именно выравнивал тон, легкий..
Кашка-маняшка• 21 января в 11:17
Ви на приколі? З білорашки зараз щось купувати?
Раз одела не бу• 21 января в 11:26
Ответ дляКашка-маняшка
Вопрос прочитать сначала - это не для вас?
Кашка-маняшка• 21 января в 11:27
Ответ дляРаз одела не бу
Я прочитала. Війна з 14, білорашка весь час їх підтримує. Тобто автор цей крем році у 12 купила, так?
Раз одела не бу• 21 января в 11:28
Ответ дляКашка-маняшка
Ой, в пальтишке не жарко?
Кашка-маняшка• 21 января в 11:30
Ответ дляРаз одела не бу
Ой, в пальтишке не жарко?
Ні, нормально, не хвилюйтесь. Воно у мене заслужене.
kissulichka• 21 января в 11:32
СС? Мама мия.... каждому своё
Мульйонерша• 21 января в 11:46
Ответ дляКашка-маняшка
Та що ви кажете? То може хай для початку країна розірве всі звязки з країною агресором та її товаришами, а до людей простих домахуватись легше всього. Чомусь до 22 року в нас на ринку було валом товарів з рашки і білорашки, у всіх великих інет магазинах, автор не в кишені той крем привозила зза бугра. І навіть після 22 року в білорашку рошен тонами завозиться.
Раз одела не бу• 21 января в 13:14
Ответ дляКашка-маняшка
Шинель? Заслужили при блокаде Ленинграда?