Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 января в 16:45
сразу видно, что у вас там в бане пьяная компания и нет линейки
Твої Пахощі• 21 января в 16:48
А вас у Гуглі забанили чи gpt чаті ?? Чи ви думаєте тут на мамському форумі такі голодні жінки, що одразу кинуться вам допомагати ???🤦🏻♀️
Natalia505• 21 января в 16:50
Ответ дляВіктор -f71a
я підліток
Помий посуд, батьки будуть щасливі. Нафіга тобі ті заміри? Раптом ще виросте?
Natalia505• 21 января в 16:51
Ответ дляGaleTTa
Зафиксировать прищепкой по крайней плоти и тянуть мужа по максимуму вдоль линейки)
Ще травмується, ну ви даєте....
Іллюха Перчик• 21 января в 17:05
Ответ дляВіктор -f71a
Я серйозно, в якому стані ?
В стоячому.Ти хочеш собі поміряти?
Іллюха Перчик• 21 января в 17:07
Ответ дляGaleTTa
Точно, невдобняк. Я и не привыкла к мужскому обществу на женском форуме))
Та ну.
Іллюха Перчик• 21 января в 17:08
Ответ дляТвої Пахощі
Ми живі люди,і не хочемо в gpt чатів щось питати.Ми спілкуємось між собою.питати щось gpt чату - це огидно.Ми між собою хочемо спілкуватись і бути такими якими нас створив Бог.Також хочемо бути чоловіками і жінками а не гендерами.
Ответ дляІллюха Перчик
Ну вот и расскажите автору как вы - мужчины, член себе измеряете .
Іллюха Перчик• 21 января в 17:53
Ответ дляContento
Взяв надрочив, приложив лінійку і поміряв.Як два пальця об асфальт.
Іллюха Перчик• 21 января в 17:55
Ответ дляContento
Ну вот . Теперь у автора будет подробная инструкция
Ще б запитав, як поміряти вагіну.