Ліньки гуглить• 21 января в 17:20
Булінг та мобінг
Навіяно відео знущання над школяркою у Білій Церкві, яке поширилось мережами... Це жалюгідно. Я сподіваюсь, нелюди будуть покарані та їхні батьки понесуть відповідальність. Що ви думаєте про це?
І взагалі, як ви ставитесь до булінгу у дитячому віці чи мобінгу у дорослого? Чи були ви самі жертвою? Як це вплинуло на ваше життя?
Мене цькували у школі через бідний одяг та дефекти мовлення, я і досі обходжу тих людей і пам´ятаю кожного.
Счастье_же_вот_оно• 21 января в 17:24
Я пам´ятаю, комплекс і очікування тих самих слів в будь якому новому колективі
Эскиз бесконечности• 21 января в 17:26
Я думаю, что стадо не выносит людей, которые не похожи на них. И неважно чем не похожи: одежда, способ мышления, взгляды на жизнь, внешность. Отрицательно отношусь, считаю это тупостью, трусостью, завистью.
ДлинноНожка• 21 января в 17:29
Негативно ставлюсь. За таке має бути жорстке покарання. Агресії зараз від сусідів з-за поребрика вистачає, ще ці виродки малолітні.
Біла Церква завжди славилась таким, мені 36, жила недалеко, у мої шкільні роки таке було часто, навряд чи батьки цього бидла інакші.
Бідна дитина. З відео не зрозуміло що таи сталось, але таке нічим не пояснити
Тільки не про гроші• 21 января в 17:31
Я була жертвою булінгу, але навіть досі не розібралася в причинах, а мені вже 43. Хоча я вчилась завжди на відмінно без зазубрювання, але щось є в мені таке, що тригерить. Навіть тут пишу коментарі в темах - і завжди саме на мох коментарі одні фіолетові тітки. Голова мислить якось впоперек соціуму, рішення і поведінка часто нестандартні, коли на добро виходить, коли навпаки.
ДлинноНожка• 21 января в 17:32
На відео не булінг і мобінг, це катування.
Мене у школі гнобили за зайву вагу. Я сильна, але іноді боялась виходити на перерві з класу. Довго з комплексами жила, хоча схудла уже в 10 класі. Багато з тих покидьків 0 без палички, що тоді, зо зараз, але це боляче
Чарівна патика• 21 января в 17:37
Страшніше, що вони знімали і виклали в мережу.
Що там по чернігівським піськам? Батьки захищали своїх бусінок.
І ці не бояться.
Я свою дитину за таке в підвалі закрила і не годувала.
І ці не бояться.
Брюльтик• 21 января в 17:51
Меня буллили несколько лет в школе.
Не столько потому что я аспи или неформалка была, сколько потому что уже была виктимной (дома тоже был психологический абьюз).
Последствия? С трудом работаю, нет отношений и не ищу (но был брак), не хочу лишний раз выходить на улицу, любое проявление агрессии и я не общаюсь с человеком больше.
Сейчас понимаю, большая вина родителей была что не интересовались и не защитили.
Ліньки гуглить
• 21 января в 17:52
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ото питання.. Як можна ставитися до булінгу?
Так, я розумію. Я так і поставила питання, начебто ’прямо’. Все ж є люди, які булять, їм це подобається, їм це ок.
Кучерявочка• 22 января в 19:59
В моїй школі й класі таке було часто, мами то одна, то друга ходили виясняти обставини. Клас ненавиджу, поїхала вчитись за 1000 км, щоб нікого з однокласників не зустрічати навіть у поїздах раптово.