МастерЮля• 23 января в 07:29
Японський манікюр
Дівчата хто робить японський манікюр, поділіться враженнями, чи не псує він нігті як гель-лак, не травмує, лампу для сушки використовують чи ні? Мені гель лак не можно робити, зараз тільки вилікувала нігті трохи після геля, буде відпустка і замислилася над японським манікюром, чи краще не ризикувати? Боюся знов нашкодить нігтям
МастерЮля
• 23 января в 07:37
Ответ дляШеллар
Його не можна робити частіше раз на місяць, бо там теж псують нігтьову пластину - спилюється, полірується плюс пудра.
Я раз спробувала і більше робити не буду.
Я також один раз хотіла зробити, дякую за відгук, не буду робити тепер, бо довго лікувала нігті, не хочу ризикувати
Василина Семеніч• 23 января в 07:42
Делала несколько раз. Прикольно первые пару дней, потом покрытие сходит на нет
Ерунда как по мне
Der_Natali• 23 января в 07:42
Я роблю собі сама.Мені сподобалось.Пепший раз блис тримався зовсім недовго,другий-вже тиждень ок.Але пудра сушать шкіру навколого нігтя,треба гарний догляд
Якщо хочете покриття але неможна гель лак,подивіться,в сторону діп-системи.Я собі придбала,буду тестувати. Гель не використовую, так як є псоріаз
Stepa_nida• 23 января в 08:31
Мені сподобався як спосіб надати жорсткості нігтьовій пластині після зняття гелю. В мене не було побічних ефектів, навпаки, результат дуже класний.
Однак я не знаю, на якій косметиці працював салон на той момент, але це точно не p.shine, з ним результат гірший
Лунтик-паунтик• 23 января в 08:37
І нічого там не пошкоджується, ні пластина ( просто злегка ніжними мʼякими пилочками робити чуть шороховатість), ні кутикула , а то тут вам нарозказують , набір той коштує копійки , детально як робити є на Ютубі
Библиотекарь• 23 января в 14:49
Я роблю вже років два. Стала чередувати із звичайним гігієнічним останнім часом, так нігте краще почуваються.