Хочу в БАНю• 23 января в 19:38

Отзовитесь кто сейчас работает в универах или есть такие знакомые

Вам нравиться работа? Зарплата? Есть куда расти? Есть возможности? Если же уходили с кафедры, то куда и на какие работы?
Lacrimo• 23 января в 19:41
Подруга працювала. Роками. Казала зп мінімалка , плюс якась надбавка десь 2 к , ще до війни. Ніяких перспектив, грузять, перевіряти, готуватись до пар, постійно вимагають викладачів писати статті і тд.
Да, я блондинка!• 23 января в 19:43
Ушла з зав.каф. (доцент), задовбали патентами, монографіями і вся ця профанація наукової діяльності. Зараз аналітик, зарплата вище. В універі було 15 тис (5 років тому). Пару років тому, пропонували на посаду доцента за 13 тис ,я посміялася
Скромняшка• 23 января в 19:43
Друг подрабатывает из-за островки, все отстраивает
автор Хочу в БАНю • 23 января в 19:45
Ответ дляLacrimo
і де зараз працює вона?
автор Хочу в БАНю • 23 января в 19:47
Ответ дляДа, я блондинка!
Як Ви йшли? У Вас був досвід? Як Вас взяли? За знайомством? Але ж кафедральна робота нікому не потрібна поза універом. Кажуть, що поза кафедрою ти в гіршому мтановищі за випускника
АнтиТроль• 23 января в 19:49
Подруга доцент, на ставку никто не работает, всем меньше, на ставку 12000 грн на руки
Да, я блондинка!• 23 января в 19:51
Ответ дляХочу в БАНю
звісно досвід був, я математик-економіст, читала управління проєктами, системний аналіз, прогнозування, економетрику, це все прикладні науки + знання компьютера, мереж, софта. Зараз займаюся аналізом статистики і прогнозуванням
Миссис Буркул• 23 января в 20:11
Ответ дляХочу в БАНю
Работа на очень большого любителя, вернее даже не работа, а волонтерство. Так как, если у вас нет степени и ученного звания, то светит вам 8000 гривен и лютая занятость по самому экзотичному графику, например, 5 пар в субботу
Lacrimo• 23 января в 20:17
Ответ дляХочу в БАНю
і де зараз працює вона?
В Канаді вона. Працює і заробляє більше чим коли- небуть в Україні, і нарешті хватає на життя. В самій Канаді встигла поміняти 4 посади на виріст в одній компанії. При чому робота в гарних умовах , і не важка фізично чи розумово.
Сіґеле-міґеле• 23 января в 20:18
Я в університету вже 14 років. Посада доцент. Роботи багато. З переваг гнучкий графік та велика відпустка. Але зараз у нас адекватне керівництво, до того був жах, штат скоротився на половину.
Забула що?• 23 января в 20:34
Дочка працює в КНЛУ на 0,5 ставки,зп 3600. Я не дозволяю розраховуватись повністю, бо універ за неі платить податки з мінімалки.
автор Хочу в БАНю • 23 января в 20:53
Ответ дляСіґеле-міґеле
а я ка з/п, якщо не секрет? Ставка?
автор Хочу в БАНю • 23 января в 20:54
Ответ дляСіґеле-міґеле
А штат скоротився через що?
Тро Нью-Йорку• 23 января в 21:21
Я старший викладач. Ставка - 11 тисяч на руки, але всі працюємо на пів-ставки, 0.75.
Повністю підтримую перші два коменти.
Нікому не рекомендую.
Сіґеле-міґеле• 23 января в 22:21
Ответ дляХочу в БАНю
А штат скоротився через що?
Через політику попередньої влади
Вся в кредитах• 23 января в 22:44
Ответ дляЗабула що?
Вона методист?
Я са п працюю в КНУ методист кафедри- в мене теж мінімалка
Забула що?• 24 января в 20:05
Ответ дляВся в кредитах
Вона методист?
Ні, викладач після магістратури
zhan-net• 25 января в 20:40
Ответ дляМиссис Буркул
Ой, как Вы правы
Вся в кредитах• 26 января в 20:12
Ответ дляЗабула що?
Ні, викладач після магістратури
Зрозуміло! Але і це непогано, якщо вона далі розглядає можливість викладання там.
Забула що?• 26 января в 20:14
Ответ дляВся в кредитах
За 8 тис? Всі універи доплачують викладачам ( КПІ, КНУ). Тут гола ставка. Треба захищатись і тікати
Вся в кредитах• 26 января в 20:23
Ответ дляЗабула що?
Я всі тонкості не знаю на рахунок зарплати викладача, моя донька вчиться університеті, де викладає ваша)
Можливо, ви мали на увазі, доплачуть на науковий ступінь?
Бо деяких переводили вз 100 на 0.75 ставки професуру, доцентів у нас
Забула що?• 26 января в 20:28
Ответ дляВся в кредитах
Моя вчилась там само на романському факультеті. Всім магістрам пропонують викладати в першокурсників, вашій теж будуть пропонувати,бо нема кому робити. В інших вузах є коефіцієнт, керівництво доплачує за рахунок контрактників. Тут нема нічого і не буде. До речі, ходять давно слухи про приєднання КНЛУ до Могілянки. Так що, якщо пощастить , ваша донька буде з дипломом КМА
автор Хочу в БАНю • 26 января в 23:59
Ответ дляЗабула що?
Вибачте, а навіщо захищатися та тікати? Захищених поза ВНЗ десь чекають та цінять науковий ступінь?)
Забула що?• 28 января в 20:35
Ответ дляХочу в БАНю
Так.Є певні думки. Поки що озвучувати їх рано