Весняний Марафон• 23 января в 22:11
Питання до стоматологів
Якщо читатимуть тему спеціалісти. Я хотіла бм5 дізнатися, чи бувають такі випадки, коли взагалі не можна поставити зубні імпланти. В мене із зубами повний капець. Вирішила ставити зубний ряд на 4 імпланта. Надіслала 2-річної давнини панорамний знімок до 2 клінік. Звісно, потрібна 3д КТ. Але, я за кордоном , і поки що збираю інформацію. В одному місці сказали, що ,скоріш за все потрібно спочатку лікування антибіотиком, потім вже імплантація. Другий лікар сказав, не бачить проблем особливих. Пішла до місцевого лікаря взяти направлення на КТ. Він сказав, ні про яку імплантацію мені не мріяти, а рятувати, що є. А потім ставити у нього зйомний протез А є "штахетний паркан" з декількох зубів. Він сказав ще, що з мене здеруть чималі гроші , а толку не буде.Кого слухати і як вибрати чесного стоматолога?
Госпожа Белладонна• 23 января в 22:16
Шукати ще. Я шукала поки не знайшла двох, в кого думки сходяться. З тим рішенням і почала лікуватись. Але в мене просто пломбування і видалення нервів.
А в Україну поїхати послухати що там скажуть, не хочете?
Весняний Марафон
• 23 января в 22:17
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хочу. Але, спочатку визначитися із лікарем. Бо, ті двоє, що заочно питала, обидва з України
Весняний Марафон
• 23 января в 22:18
Ответ дляAlex_Kri
Непонятно, что будут лечить антибиотиком. А так, у нас вчера был случай, когда импланты поставить нельзя. Разве кто-то захочет научную работу писать
А чому не можна імпланти? Геть немає кістки?
Весняний Марафон
• 23 января в 22:19
Ответ дляAlex_Kri
Запалені кісти .
Весняний Марафон
• 23 января в 22:21
Ответ дляAlex_Kri
Спорно. Не верится что-то. Воспаление кости - остеомиелит - это редко, да и там бы было не до имплантов
Кісти
Весняний Марафон
• 23 января в 22:23
Ответ дляAlex_Kri
Можна ще питання. Чи варто видаляти зараз корінь, чи вже чекати консультацію в Україні? Маю на увазі, чи тримає корінь зуба кістку?
Весняний Марафон
• 23 января в 22:23
Ответ дляAlex_Kri
Такой объем нарастить не получится, там совсем кости нет. Разве что ребро пересадить
Ясно
Весняний Марафон
• 23 января в 22:24
Ответ дляAlex_Kri
Если там воспаление, то наоборот - разрушает кость
Дякую
Сиамская сороконожка• 23 января в 22:25
Ответ дляAlex_Kri
Я, кстати, раньше работала в клинике профессора, любителя научных трудов в области имплантации ))
Весняний Марафон
• 23 января в 22:26
Ответ дляСиамская сороконожка
.
ПростоБелка• 23 января в 22:42
Ну сначала нужно сделать новый снимок КТ.
Непонятно что хотят лечить антибиотиками бред какой-то.
Правильно вы выше сказали, если корень зуба без патологии то максимально сохранять.
Весняний Марафон
• 23 января в 22:50
Ответ дляСиамская сороконожка
?
Чи багато було вдалих імплантацій при малій кількості кісткової тканини?
Сиамская сороконожка• 23 января в 22:59
Ответ дляВесняний Марафон
Краще напишіть йому в інсту, скиньте діагностику.
Весняний Марафон
• 23 января в 23:05
Ответ дляСиамская сороконожка
Як його знайти?
Ненька наша• 24 января в 00:05
Ответ дляAlex_Kri
Что в таком случае делают, какой выход?
Ненька наша• 24 января в 21:36
Ответ дляAlex_Kri
Нижний практически не держится - надо на Корегу садить (или аналоги). Верхний обычно держится
Спасибо!
Ненька наша• 24 января в 22:31
Ответ дляAlex_Kri
Алекс, простите, еще вопрос - сколько стоит сделать эти протезы у Вас?