Анонім-ка• 26 января в 14:41
Пішла від коханця!!! Давав гроші але виносив мозок
Все, заблокувала його всюди, сил моїх нема більше. Познайомилися на СЗ, сказав що закохався, з моєї сторони почуттів не було, він про це знав. Зустрічалися рідко, десь 1 раз на тиждень, він приємний на обличчя, є про що поговорити, не збоченець. Ну і став він мені давати 1000 баксів раз на місяць. А в мене мінімалка, то я звісно не була проти таких відносин.
А потім почалося. По перше про гроші довелося йому говорити вже прямо і він почав затримувати їх. Але то таке, найгірше що він почав виносити мені мізки - наприклад, я їду в Київ, сказала йому, то може кілька разів за 15 хвилин спитати те саме То ти їдеш в Київ,так? Наче не довіряє чи що. Постійно почав приколупуватися А от три місяці тому ти сказала от з такою інтонацією, а давай обсудимо. Ааааааа. Замість сексу в нас тепер оці "обговорення" та його запитання. І реально днями так колупає мізки і ще телефонує постійно питає те саме. Послала нафіг, навіть за мільйон не дам мати мозок. Хоча грошей шкода((((
А ви б терпіли заради грошей отаке? Прошу писати в темі жінок тих хто потребує грошей дійсно
Царевна_несушка• 26 января в 14:44
Ніколи не була в відношеннях заради грошей. Не можу дати тобі пораду
Анонім-ка
• 26 января в 14:44
Ответ дляПрибираю щодня
Я від чоловіка безкоштовно таке терплю
Це жах коли такой виніс мозку
Прибираю щодня• 26 января в 14:45
Ответ дляАнонім-ка
Це жах коли такой виніс мозку
Я за 23 роки звикла. Білий шум
сладкий_ноябрь• 26 января в 14:47
Якщо Мені б були потрібні гроші, то останнє, на що я була б готова, це спати з кимось заради них. Є купа інших можливостей їх мати.
Дама-мадама• 26 января в 14:48
Ответ дляАнонім-ка
Це жах коли такой виніс мозку
Ну поживите за минималку, главное мозг не вынесен)))
побольшомусекретику• 26 января в 14:49
Ответ дляНервогенератор
Можна пойти ещё на одну работу, за 1000 у.е.
Це де така робота, щоб ходити на неї раз на тиждень, мати задоволення і отримувати 1 000 уе?
ЛюблюДевчонок• 26 января в 14:56
Хм, многие женщины терпят такой мозговынос без какой бы то не было компенсации, а иногда даже альфонсов ипущих мозги терпят.
Ну, теперь то на минималку, ваш мозг побудет в покое.
Личко Невеличке• 26 января в 14:57
А мені мозок виносили, а 1000уе регулярно не давали. От що я роблю не так?
ВерСаСе• 26 января в 15:00
Ответ дляАнонім-ка
Це жах коли такой виніс мозку
а я не увидела ничего страшного, видимо вы с моим не знакомы, а то и выпилится захотелось бы вам наверное
Bruneto4ka• 26 января в 15:06
Ответ дляМанюнайтед
Не верю,за косарь зелени ты бы могла потерпеть и не такое
Он ей просто не нравится, такое бывает
Всюди влазю• 26 января в 15:16
Автор Він просто жива людина з почуттями не робот
А Вам потрібні іншого типу відносини.Підкреслю не почуття а саме відносини.
Анонім-ка
• 26 января в 15:17
Ответ дляМанюнайтед
Оце мені і цікаві були відповіді хто б терпів
Бачу що ти
Бо я на ти не переходила
Бачу що ти
Бо я на ти не переходила
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 января в 17:11
Ответ дляМанюнайтед
Та не давал он столько, максимум штук 5 гривен и то иногда и мозг имел.
миссАрфография• 26 января в 19:45
Ви не в стані заробити грошей іншими шляхами окрім проституції?
ТебеОноНадось• 27 января в 08:19
Автор,я не бачу у вас якоїсь проблеми,якщо чесно.Ви вирішили для себе не зустрічатися більше з ним.Навіщо ви про це повідомляєте нам?Нам ваше рішення навіщо потрібне?
А шо сталося?• 30 января в 14:45
А можно его координаты, мне бы сейчас не помешала поддержка, даже попробую пойти на его условия))