Фима Собак• 26 января в 20:31

До якого оператора мені треба підключити тв щоб дивитись фільми? Є інтернет

Як краще це зробити щоб не було дорого і щоб він працював у мене є телевізор Smart
А я нівроку• 26 января в 20:36
До будь якого. Якщо інтернет вже є, то просто заходьте з браузера і дивіться фільми
Стервочка• 26 января в 20:38
У нас було Мегого, перейшли на КиївстарТБ, яке було в пакеті, можна 5 пристроїв підключити. Поки тестуємо, але досить не погано, фільмів вистачає. Є, звичайно, платні, але і в максимальній підписці Мегого також багато платних фільмів.
Уходя дверю не хлопать• 26 января в 20:43
Можна з браузера, мегого, світ тв по акції картки віза, ютубчик)