Я не в теме• Изменено 27 января в 18:56

Раджу серіал, політичний трилер

Агенство
Цікавий, про шпигунів, одна з операцій - наша Україна в війні. Але це політичний детектив, динамічний, гарні актори. Ну і Респект сценаристам - в Україні говорять українською, це чути, в росіі і білорусі по по російські.
Навіть на окупованій частині України мирні люди говорять українською.
Ну і руській ваті не зайшов.
Невловимий Джо• 27 января в 18:57
Вообще не интересный, совсем. Фассбендер сдулся, в любофф между ним и африканкой не верю, никакой химии. Лучше посмотрите французский оригинальный сериал ’Бюро’ с Кассовицем в главной роли.

P.S. Я не русская вата, если шо. Просто люблю хорошие фильмы, с хорошим сценарием и с хорошей актёрской игрой.
Инстагра_мерша• 27 января в 18:58
За щасливим збігом обставин, саме сьогодні мені потрапила на очі рецензія на цей серіал. Нудний
автор Я не в теме • 27 января в 18:59
Ответ дляНевловимий Джо

Дивилася, подобався
Фассбендер Все таки красавчик, з Чужих ще.
автор Я не в теме • 27 января в 18:59
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні
Там треба думати. Мені краще серіал з Найтлі, але гірше ніж Кульгаві коні з Олдманом
Невловимий Джо• 27 января в 19:00
Ответ дляЯ не в теме
Дивилася, подобався
Он красавчик в фильме Содерберга ’Нокаут’, драка в отеле, это просто вау. А сейчас он стух и даже не пытается играть.
Купи слона• 27 января в 19:01
Сначала советую Бюро легенд, французский. Очень качественно и захватывают снято. В третьем сезоне съёмки были у нас в парке кпи
Купи слона• 27 января в 19:01
Кони шикарные
автор Я не в теме • 27 января в 19:01
Ответ дляНевловимий Джо
нормально все там, харизма є, фізична форма на висоті.
Чекаємо його в фільмі Сумка з Кейт Бланшет
Психологічка• 27 января в 19:01
Ответ дляНевловимий Джо

Ой смотрела Я это бюро Вообще ни о чём.
автор Я не в теме • 27 января в 19:01
Ответ дляКупи слона
Кони шикарные
Так, це шедевр
Невловимий Джо• 27 января в 19:02
Ответ дляКупи слона
Кони шикарные
Кони зе бест.
Купи слона• 27 января в 19:02
Читала что агентство слабее бюро, первыми были французы, их идея
Психологічка• 27 января в 19:03
Ответ дляКупи слона
Кони шикарные
Ой да. Ну тоже старик олдмен его и вытащил
автор Я не в теме • 27 января в 19:03
Фільм саме цікаве ще нам, українцям. Хоча Цру і всі ці Мі5, їх агенти типу топ. Але ні, наш хлопець в серіалі, на що наші йдуть.
Помогалочка• 27 января в 19:03
А мне Кони, вообще, не зашли. Осилила первый сезон и всё!
автор Я не в теме • 27 января в 19:04
Критику на російських сайтах не читайте
Бо вони там недолугі і зло в фільмі.
автор Я не в теме • 27 января в 19:04
Ответ дляПомогалочка
Там треба думати і розуміти тонкий гумор Олдмана
Сладко-соленая• 27 января в 19:05
Ответ дляПсихологічка
Ой смотрела Я это бюро Вообще ни о чём.
Бюро ни о чем?))))
один из лучших сериалов на шпионскую тематику.
автор Я не в теме • 27 января в 19:06
Наш Олександр Рудинський молодець.
Психологічка• 27 января в 19:06
Агентство очень понравилось. Особенно первые четыре серии прямо вообще огонь потом немножко сдулся. В целом достойно. Главное что вот это сейчас и происходит по современным событиям. Свежак.
автор Я не в теме • 27 января в 19:08
Позитивні відгуки:

Критики хвалять “Агентство/Департамент” за складний і багатошаровий сюжет, який не лише тримає глядача в напрузі, але й заглиблюється в психологічний стан персонажів.
Виконання головної ролі Майклом Фассбендером отримало особливу похвалу. Його персонаж виглядає одночасно сильним і вразливим, що робить його надзвичайно переконливим.

Режисура Джо Райта й Філіпа Мартіна була відзначена за візуальну естетику та продуману хореографію динамічних сцен.
Редиска Я• 27 января в 19:22
Опять про мову ..
автор Я не в теме • 27 января в 19:24
Ответ дляРедиска Я
Опять про мову ..
Це важлива відмінність, сценаристи, як і світ бачать відмінність. І добре, що, якщо показують Україну то й показують що там мова, а не частина рашки з язиком.
Марс атакует• 27 января в 20:13
Это римейк ’Бюро легенд’, и на фоне оригинала смотрится тошнотно. Особенно негритянка мерзкая и не в тему. Не смогла даже первую серию досмотреть. Советую оригинал - он в сто раз лучше!
Купи слона• 27 января в 21:33
Ответ дляПсихологічка
Олдмен бесподобен. А Кристин, отличный дуэт у них
Купи слона• 27 января в 21:34
Ответ дляСладко-соленая
Бюро ни о чем?))))
Поддерживаю, смотрела запоем. Хотя про шпионов вообще не смотрю
Купи слона• 27 января в 21:35
Ответ дляМарс атакует
Да, девушка связной очень яркая в Бюро, понравилась
Помогалочка• 31 января в 18:05
Автор, дякую за серіал. Дуже сподобався. Буду чекати на 2-й сезон.
автор Я не в теме • 31 января в 18:31
Ответ дляПомогалочка
Так, чекаємо далі.
Він відрізняється від Бюро сьогоднішньою повісткою.
автор Я не в теме • 01 февраля в 15:08
Ответ дляПомогалочка
Фільм Сніговик з цим же актором, детектив раджу