ФФФФристайла• 28 января в 06:55
Аналіз крові вже можна здавати?
Пишу зразу, вчора була і лікаря, самолікуванням дитини не займаюсь.
Болить горло і трохи соплі. Стрептотест негативний.
Температура 37 в суботу, а неділю. Вже до 38-39.
Вчора токож 38-39.
Вночі 38-38,6.
Лікар каже вірус. Але ака висока температура піднімаєтьс вже дві доби, пішла третя.
Каже педіатр вірус. Чекайте, аналізів не треба.
Але я щось хвилююсь. Від суботи покращення немає. Хочу зараз піти в лабораторію здати Зак і срб. Цього буде достатньо?
Чи реально чекати, бо це вірус? Переживаю за дитину.
Вчора токож 38-39.
Вночі 38-38,6.
Парасюха• 28 января в 07:04
Я думаю теж що вірус, зараз цих болячок тьма. Таку температуру може давати горло, полощіть його інтенсивно, давайте декатилен чи що Вам допомагає. Часто тепле пиття. Температуру воно чудово збиває, я не шуткую, прямо дуже часто щоб дитина пила. В мене тільки від рясного пиття температура падала. Якщо в організмі не вистачає рідини - температура швидко не впаде. Я б почекала ще день, якщо не стане краще, то завтра можете кров здати. Але я думаю, якщо інтенсивно почнете лікувати то на вечір може стати краще.
ФФФФристайла
• 28 января в 07:21
Ответ дляПарасюха
Давно не хворіла дитина ттт. І вже не пам´ятаю би така висока температура так довго трималась.
П´є багато, як температура падає, активна дитина, їсть і все таке .
Коли росте температура , тоді так , в´ялий.
ФФФФристайла
• 28 января в 07:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Абсолютно нормальна температура для вірусу.
Давайте багато пити
П´є дуже багато. Тобто то для такої високої температури не довго? Але аналіз крові думаю лишнім не буде
сладкий_ноябрь• 28 января в 07:24
Ответ дляФФФФристайла
Краще її не збивати, так швидше антитіла зʼявляться
Психологічка• 28 января в 07:25
Якщо до 5 днів немає покращення, здайте здпйте кров. А так картина вірусу
18 мнеУЖЕ• 28 января в 07:25
Я б здала аналізи вже. Температура висока вірусу притаманна, але вона відразу висока, а ви кажете два дні було 37. А взагалі то висока температура 5 днів то нормально
Психологічка• 28 января в 07:26
Ответ дляФФФФристайла
Автор для вірусу типова клінічна картина. Лікуйте симптоматично. Одужуйте
Психологічка• 28 января в 07:27
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ого...де ви такі беретесь
ФФФФристайла
• 28 января в 07:36
Ответ для18 мнеУЖЕ
Один день було 37. В суботу. На вечір суботи 39 і так до сьогодні
ФФФФристайла
• 28 января в 07:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Старалась не збивати в неділю , а дитині було геть кепсько.
ФФФФристайла
• 28 января в 07:38
Ответ дляПсихологічка
Дякую. Раніше 1-2 дні висока і все. А тут так довго
Мусик Пусик• 28 января в 07:39
Ответ дляФФФФристайла
В нормі висока температура (вище 38,5) 3-4 дні.
Зазвичай на 4-5й день температура падає до 37,5 приблизно. Повністю проходить через тиждень.
Якщо 5-6 днів температура вище 38 тоді можна здавати аналіз
Мусик Пусик• 28 января в 07:40
Ответ дляФФФФристайла
Ну це для вірусу нормально
Психологічка• 28 января в 08:27
Ответ дляФФФФристайла
Різні збудники дають різну клінічну картину. Буває, що з першого дня висока,буває що з 2-3.
Репетиторша• 28 января в 08:53
Віруси є різні і вражають різні ділянки організму. Той самий вірус в різних людей може давати різні симптоми. Вся родина хворіє одночасно, тільки хтось кашляє, хтось заливається соплями, а хтось має температуру 39 без інших симптомів. Я до того, що віруси дуже по різному проявляються. Я зазвичай чекаю 5 днів. Як правило, за цей час наступає полегшення. Кашель і соплі можуть тривати довше, і це ок.
Не танцую- но пою• 28 января в 08:56
Ответ дляФФФФристайла
Норм, у нас теж так було. Тепер сама хворію. Висока температура і всі діла. Я взагалі забула як це хворіти, діти переживають, бо теж не памʼятають, щоб я лежала з температурою.)) Я дитині зробила аналіз крові, як минув тиждень від хвороби. Сенс зараз здавати? Ну будуть стрибати лейкоцити і шое, але ж це при вірусній інфекції це норма. Краще зробити, коли на поправку піде, щоб точно переконатися, що все вже гаразд. Одужуйте!
ФФФФристайла
• 28 января в 09:11
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую
Все знаю від і до• 28 января в 09:46
А сегодня что? Я бы сегодня посмотрела на динамику, и если высокая темп, вялость, отказ от еды, завтра бы сдала
Все знаю від і до• 28 января в 09:48
Ответ дляФФФФристайла
Вы можете сдать рано, кровь еще не покажет, а осложнение начнется к примеру позже. Смотрят не только по температуре, а и по общему состоянию
ФФФФристайла
• 28 января в 09:49
Ответ дляВсе знаю від і до
В´ялий коли температура. Після нурофену падає, то він себе норм почуває, апетит є в все наче ок.
Добре сьогодні спостерігаю ще , а завтра аналізи здам в разі потреби і до лікаря знов піду