Крим мій• 30 января в 06:13
Поцарапали машину біля ТЦ
Дівчата, може, хто знає нюанси.
Залишила машину на парковці біля ТЦ.
Вийшла, помітила царапину збоку. Поруч нікого немає. Машина нова.
Страхова в такому випадку допоможе?
Договір цього року.
Залишила машину на парковці біля ТЦ.
Страхова в такому випадку допоможе?
Договір цього року.
Королева спама• 30 января в 06:38
Вам треба було на місці визивати поліцію. Вони б склади протокол та запросили дані відеоспостереження у ТЦ. Там, зазвичай камери перекривають всі точки парковки.
Зараз по любому треба вам дивитися умови страховки.
Матраскин Брат• 30 января в 09:24
Не всегда возле тц камеры все покажут, мне возле Таврии тоже пакость делали, так у них камера в ту сторону не показывала, а вообще это часто что на стоянках царапают, автор будьте попроще, тем более вы новую купили вам проще, тут на б у все деньги отдал а пакостили , закрыла глаза на это уже, это как телефон купят и живут ним, плачут над ним, машина и телефон это просто для вашего компорта и удобства поэтому не переживайте